Sonko helles Brot mit Sonnenblumenkernen

Sonko
47Sonko helles Brot mit Sonnenblumenkernen

Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, bez dodatku cukrów.

Sonko helles Brot mit SonnenblumenkernenSonko helles Brot mit Sonnenblumenkernen
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-15

pojemność

cena za kilogram

40,47 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180400500

5902180400500

Preis: 6,88 zł

kaufen 10 szt. für 6.78 zł/szt
6.88 PLN 2027-05-15 NewCondition

kaszka kukurydziana, mąka żytnia, woda, mąka pszenna, zmielone ziarna słonecznika (2,9%), inulina (2%), sól, błonnik pszenny (0,9%), ekstrakt słodowy jęczmienny, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1597 kJ
  377 kcal
Tłuszcz, w tym: 2,2 g
kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany, w tym: 79,0 g
cukry 2,9 g
Błonnik 3,5 g
Białko 8,5 g
Sól 1,2 g
Fosfor 172 mg (25%*)
*% dziennej referencyjnej wartości spożycia  
RWS - Referencyjna Wartość Spożycia  
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).  

Jęczmień : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Żyto : Zawiera

Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, bez dodatku cukrów.


Eigenschaften:

źródło błonnika pokarmowego, z inuliną (błonnik rozpuszczalny), 25%* fosforu (źródło fosforu), bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry, wewnątrz 2 opakowania, *% dziennej referencyjnej wartości spożycia


Marke:Sonko
Über die Marke:

Pieczywo z minerałami pochodzenia naturalnego
Sonko - dbaj o siebie!
Sonko Lekkie żytnie
Sonko Lekkie ze słonecznikiem
Sonko Lekkie błonnikowe
Sonko Lekkie razowe
Sonko Lekkie z orkiszem i dynią
Sonko Lekkie 7 ziaren

Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sonko Pieczywo lekkie ze słonecznikiem
Pieczywo chrupkie, ekstrudowane, bez dodatku cukrów.
Zawiera naturalnie występujące cukry.
Weitere Informationen:

Opakowanie zawiera ok. 32 porcje (ok. 32 kromki).


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska


Rücksendeadresse:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Sonko Sonko helles Brot mit Dinkel Sonko Sonko helles Brot mit Dinkel
    und Kürbis 170 g
    40,47zł/kg

    Preis: 6,88 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-08-09
    Sonko Sonko helles Brot löslich Sonko Sonko helles Brot löslich
    Verfallsdatum 2027-05-17
    Sonko Sonko Licht Roggenbrot Sonko Sonko Licht Roggenbrot
    170 g
    41,53zł/kg

    Preis: 7,06 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-05-22
    Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot Sonko Sonko Licht 7 Kornbrot
    Verfallsdatum 2027-03-24
    Sonko Sonko Licht Vollkorn Sonko Sonko Licht Vollkorn
    -Knäckebrot 170 g
    40,47zł/kg

    Preis: 6,88 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-09-01
    Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
    130 g
    36,15zł/kg

    Preis: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    Verfallsdatum 2027-09-15
    Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
    Meersalz 130 g
    37,08zł/kg

    Preis: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-09-25
    Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
    4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    Preis: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-01
    Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
    1 kg

    Preis: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-02
    Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
    Kürbiskernen 130 g
    37,31zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2027-05-12
    Sonko geröstete Buchweizengrütze Sonko geröstete Buchweizengrütze
    4 x 100g Beutel 400 g
    16,13zł/kg

    Preis: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5