Instant-Suppe pulverisierte Chicken Curry akuten

Vifon
48Instant-Suppe pulverisierte Chicken Curry akuten
Bez substancji konserwujących
Instant-Suppe pulverisierte Chicken Curry akutenInstant-Suppe pulverisierte Chicken Curry akuten
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

34,71 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Wietnam

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901882110069

5901882110069

Preis: 2,43 zł

2.43 PLN 2027-08-30 NewCondition
nudle (91,7 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma, dodatki smakowe (8,3 %): curry w proszku w zmiennych proporcjach (9,2 %); kurkuma, anyż, goździk, nasiona kolendry, cynamon, suszone warzywa w zmiennych proporcjach (8,6 %); marchew, szczypior, kolendra, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; aromat (ORZESZKI ZIEMNE), chili (1,4 %), czosnek, trawa cytrynowa (0,5 %) pieprz, substancja przeciwzbrylająca: E 551; barwnik: karoteny, ekstrakt z chili (0,01 %), przeciwutleniacz: E 306
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g gotowego produktu:
Wartość energetyczna295 kJ / 70 kcal
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe1,1 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry< 0,5 g
Białko1,2 g
Sól0,66 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez substancji konserwujących
Eigenschaften:ostra, Laur Konsumenta 2020, marka nr 1 w Polsce*, bez substancji konserwujących, * Tan-Viet za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z dyskontami (Food), Sprzedaż ilościowa i wartościowa w okresie I-XII 2020, kategoria: zupy, segment zupy chińskie
Marke:Vifon
Über die Marke:Vifon To Dzisiaj Od 1963 Laur Konsumenta 2023 Laur Konsumenta 2004-2024 - Lider XX-lecia Laur Konsumenta 2024 Od 2004 roku nieprzerwanie złoty laur konsumenta dla marki Vifon. Dziękujemy
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Curry - zupa błyskawiczna z nudlami, o smaku kurczaka (pikantna).
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem/ Nr partii: patrz na dłuższym boku opakowania Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania 1. Nudle pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. 2. Przykryć na 3 minuty. 3. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Wietnam
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
    pulverförmigen goldenen mild 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Vifon Instant-Suppe gepudert milde Vifon Instant-Suppe gepudert milde
    Hühner 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Cykoria Chicorée Erbsensuppe Cykoria Chicorée Erbsensuppe
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Vifon Vifon Instant-Suppe Vifon Vifon Instant-Suppe
    würziges Huhn mega scharf 70 g
    34,71zł/kg

    Preis: 2,43 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
    gemahlener roter Borschtsch 14 g
    130,71zł/kg

    Preis: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
    pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
    108,24zł/kg

    Preis: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5