Olivenöl mit Knoblauch

Kujawski
Olivenöl mit KnoblauchOlivenöl mit Knoblauch
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-18

pojemność

cena za litr

38,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012004827

5900012004827

Preis: 9,70 zł

9.70 PLN 2027-09-18 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (98,3 %), czosnek (1,3 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3657 kJ/889 kcal
Tłuszcz / w tym:98,3 g
- w tym kwasy nasycone 7,4 g
Węglowodany 0,9 g
- w tym cukry0 g
Białko 0,2 g
Sól 0 g
Omega 3*7,9 g
*naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
Marke:Kujawski
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Rücksendeadresse:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-18
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
99,24zł/l

Preis: 24,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-24
Kujawski Olivenöl mit Basilikum Kujawski Olivenöl mit Basilikum
250 ml
38,80zł/l

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Kujawski Olivenöl mit Tomaten Kujawski Olivenöl mit Tomaten
-Knoblauch und Basilikum 250 ml
38,80zł/l

Preis: 9,70 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-11-19
Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
1 litr

Preis: 12,18 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-04
Kujawski Rapsöl Olivenöl , Kujawski Rapsöl Olivenöl ,
Leinsamen und Weizenkeim 750 ml
19,99zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-03
PREIS REDUZIERT -10%
Kujawski Kujawski Kaltgepresstes Kujawski Kujawski Kaltgepresstes
Leinöl 250 ml
28,76zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-21
Kujawski Kujawski Kaltgepresstes Kujawski Kujawski Kaltgepresstes
Sonnenblumenöl 250 ml
42,56zł/l

Preis: 10,64 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-01-22
Kujawski Kujawski Rapsöl mit Kujawski Kujawski Rapsöl mit
Rosmarin, Oregano und Basilikum 250 ml
38,72zł/l

Preis: 9,68 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-10-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5