Mella Gelee in Schokolade Zitrone

Jutrzenka
51Mella Gelee in Schokolade Zitrone
Mella Gelee in Schokolade ZitroneMella Gelee in Schokolade Zitrone
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

74,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900352001821

5900352001821

Preis: 14,13 zł

14.13 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; aromat), woda, sok cytrynowy 3,5% z zagęszczonego soku cytrynowego, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyny, stabilizator: cytryniany sodu, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1542 kJ/ 366 kcal
Tłuszcz7,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,3 g
Węglowodany72 g
- w tym cukry60 g
Białko0,8 g
Sól0,16 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
mniejsze opakowanie tyle samo galaretek, z sokiem owocowym
Marke:Goplana
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Galaretka o smaku cytrynowym w czekoladzie.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jutrzenka Mella Gelee in Jutrzenka Mella Gelee in
    Schokolade schwarze Johannisbeere 190 g
    72,53zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Jutrzenka Mella Gelee in chocolate Jutrzenka Mella Gelee in chocolate
    orange 190 g
    72,53zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Jutrzenka Mella Gelee in Jutrzenka Mella Gelee in
    Schokolade Kirsche 190 g
    72,53zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
    Himbeere 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-18
    Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Wedel Champagne zierlichen Wedel Champagne zierlichen
    Aprikose 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
    -Gelee-Füllung 160 g
    57,88zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
    -Wafern 180 g
    23,39zł/kg

    Preis: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Jutrzenka | Familie Kakao -Wafern Jutrzenka | Familie Kakao -Wafern
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Jutrzenka | Familie Wafer Kakao Jutrzenka | Familie Wafer Kakao
    - Creme 180 g
    26,06zł/kg

    Preis: 4,69 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Jutrzenka Wafer | Familie mit dem Jutrzenka Wafer | Familie mit dem
    Geschmack von Zitrone 180 g
    24,89zł/kg

    Preis: 4,48 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Jutrzenka Wafer | Familie mit dem Jutrzenka Wafer | Familie mit dem
    Geschmack von Erdbeere - Creme 180 g
    24,39zł/kg

    Preis: 4,39 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Jutrzenka Wafer | Familie mit dem Jutrzenka Wafer | Familie mit dem
    Geschmack von Kokos 180 g
    24,72zł/kg

    Preis: 4,45 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5