Ideen für ... Kartoffelauflauf mit Wurst und Zwiebeln

Winiary
45
jeszcze nie robiłam ale myślę ę będzie pychaIdeen für ... Kartoffelauflauf mit Wurst und Zwiebeln
44Ideen für ... Kartoffelauflauf mit Wurst und Zwiebeln
Ideen für ... Kartoffelauflauf mit Wurst und ZwiebelnIdeen für ... Kartoffelauflauf mit Wurst und Zwiebeln
masa netto

masa netto

41 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

104,88 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613032386689

7613032386689

Preis: 4,30 zł

4.30 PLN 2027-03-30 NewCondition
mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, śmietanka w proszku* (z mleka), skrobia kukurydziana*, aromaty (z pszenicą), sól, suszone warzywa (czosnek*, cebula*), przyprawy (pieprz czarny*, gałka muszkatołowa*, kminek*, kurkuma*), wędzony tłuszcz wieprzowy*, zioła (majeranek*, liść pietruszki*), cukier*, aromat dymu wędzarniczego, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna433 kJ
Wartość energetyczna103 kcal
Tłuszcz4,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany11,3 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,9 g
Białko4,8 g
Sól0,75 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
obiad na każdą kieszeń, po prostu dobre!
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kompozycja do przygotowania dania. Sycąca zapiekanka z kiełbasą.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Rezepte:Lista Zakupów - 600 g obranych ziemniaków - 250 g kiełbasy - 1 duża cebula - 100 ml kwaśnej śmietany 12 % 50 min., 4 porcje Sposób przyrządzania: 1. Kiełbasę pokrój w półksiężyce. Cebulę obierz, pokrój w półplasterki i zeszklij na oleju. Obrane ziemniaki pokrój w cienkie plasterki grubości około 3-4 mm. 2. Żaroodporne naczynie wysmaruj tłuszczem i ułóż na przemian ziemniaki, cebulę i kiełbasę w dwie warstwy w tej samej kolejności, wynoszące łącznie około 3 cm. 3. Zawartość opakowania dobrze wymieszaj z 200 ml zimnej wody oraz 100 ml kwaśnej śmietany 12 %. Zalej warstwy w naczyniu. Nie przykrywaj. Opcjonalnie możesz posypać zapiekankę tartym serem. 4. Wstaw do piekarnika nagrzanego do 200 °C (bez termoobiegu, funkcja „od dołu") i piecz 50 minut.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Murawska , 2025-09-23 10:19:32jeszcze nie robiłam ale myślę ę będzie pycha



Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Bolognese 41 g
102,44zł/kg

Preis: 4,20 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-07-30
Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
gemahlener roter Borschtsch 14 g
130,71zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
108,24zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
90,48zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum 2027-02-28
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
100,00zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-30
Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
pulverförmigen goldenen mild 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-08-30
Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
mit Kräutern 61 g
49,02zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
Gemüse 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
Tomaten 33 g
111,21zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
210 g
16,38zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
Pudding mit Zucker 60 g
38,67zł/kg

Preis: 2,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
71 g
39,30zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5