Sauce pulverisierte helle Röstung

Winiary
44Sauce pulverisierte helle Röstung
WINIARY Sos pieczeniowy jasny – aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji – to niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie podkreśli smak schabu, bitek czy drobiu, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek, kaszy lub makaronu zamieni codzienny obiad w prawdziwą przyjemność. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, czosnek, cebulę, liść laurowy i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w zaledwie 3 minuty! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji • Z wyczuwalną nutą liścia laurowego • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 3 minuty Sięgnij po Sos pieczeniowy jasny WINIARY i wzbogać mięsne dania klasycznym, aromatycznym smakiem!
Sauce pulverisierte helle RöstungSauce pulverisierte helle Röstung
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

122,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009958

5900085009958

Preis: 3,66 zł

3.66 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąka pszenna* 35,3 %, skrobia ziemniaczana*, aromaty (z pszenicą, soją), sól, cukier*, olej palmowy, suszone warzywa 4,7 % (cebula*, czosnek*), barwnik (karmel), przyprawy (pieprz czarny*, kurkuma*, liść laurowy*), kwas (kwas cytrynowy), * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna135 kJ
Wartość energetyczna32 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany5,6 g
w tym cukry1,3 g
Błonnik0,2 g
Białko0,7 g
Sól1,3 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
WINIARY Sos pieczeniowy jasny – aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji – to niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie podkreśli smak schabu, bitek czy drobiu, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek, kaszy lub makaronu zamieni codzienny obiad w prawdziwą przyjemność. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, czosnek, cebulę, liść laurowy i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w zaledwie 3 minuty! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji • Z wyczuwalną nutą liścia laurowego • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 3 minuty Sięgnij po Sos pieczeniowy jasny WINIARY i wzbogać mięsne dania klasycznym, aromatycznym smakiem!
Eigenschaften:po proste dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, obiad na każdą kieszeń, * naturalne składniki
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pieczeniowy jasny.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do schabu lub bitek wołowych, podaj z pieczonymi ziemniakami i gotowanymi warzywami. Często dobre dłużej Sprawdź zanim wyrzucisz Popatrz Powąchaj Posmakuj
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    -Sauce 250 g
    38,16zł/kg

    Preis: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Winiary Winiary Saucen für jeden Winiary Winiary Saucen für jeden
    Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g 35 g
    106,29zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Roleski Roleski Steak und Roleski Roleski Steak und
    Burgersauce 370 g
    19,62zł/kg

    Preis: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-28
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5