Wawel-Trüffel vom Wawel, Rum in Schokolade

Wawel
25
olej palmowy w skladzieWawel-Trüffel vom Wawel, Rum in Schokolade
35Wawel-Trüffel vom Wawel, Rum in Schokolade
Wawel-Trüffel vom Wawel, Rum in SchokoladeWawel-Trüffel vom Wawel, Rum in Schokolade
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

43,47 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102010219

5900102010219

Preis: 43,47 zł

kaufen 4 szt. für 42.82 zł/szt
43.47 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, czekolada 16,6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,5 %, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), śmietanka kremowa (z mleka), orzeszki arachidowe, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), mleko w proszku pełne, spirytus, emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromat naturalny, nasiona sezamu, wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), sól], Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1772 kJ/421 kcal
tłuszcz:13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:8,0 g
węglowodany:68 g
w tym cukry:64 g
białko:3,9 g
sól:0,18 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
intensywnie kakaowe
Marke:Wawel
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2018-08-13 18:00:03olej palmowy w skladzie



Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
in Schokolade 1 kg

Preis: 44,89 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-02-25
Wawel Wawel Michałki aus Wawel Wawel Wawel Michałki aus Wawel
Kokos 1 kg

Preis: 43,47 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-28
Wawel White Castle Quiz Wawel White Castle Quiz
Verfallsdatum 2027-02-28
Roshen Toffee gefüllt Milch Roshen Toffee gefüllt Milch
1 kg

Preis: 27,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-04-15
Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
Verfallsdatum 2027-06-30
Wolność Freiheit Milch Fudge Wolność Freiheit Milch Fudge
1 kg

Preis: 20,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-05-12
Wawel Wawel Fudge Salzkaramell Wawel Wawel Fudge Salzkaramell
1 kg

Preis: 39,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-30
Wawel Gefüllte Karamellbonbons Wawel Gefüllte Karamellbonbons
mit Wawel Minze 1 kg

Preis: 33,75 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2026-12-30
Wawel Danusia Wawel klassischen Wawel Danusia Wawel klassischen
gefüllt Schokolade Dessert 38 g
97,89zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-05-30
Wawel Wawel frisch & fruchtig Wawel Wawel frisch & fruchtig
-Gelee-Füllung 160 g
57,88zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Wawel Wawel Royal Vanillemilch Wawel Wawel Royal Vanillemilch
Verfallsdatum 2027-01-30
Wawel Wawel Royal Sahnemilch Wawel Wawel Royal Sahnemilch
Verfallsdatum 2027-01-30
Wawel Wawel Milchschokolade Wawel Wawel Milchschokolade
Verfallsdatum 2027-01-31
Wawel Wawel Danusia Coconut Wawel Wawel Danusia Coconut
Schokolade mit Kokosfüllung 38 g
97,37zł/kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-03-30
Wawel Wawel Krakowska Mischung Wawel Wawel Krakowska Mischung
Ananas 1 kg

Preis: 42,27 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-25
Wawel Wawel Krakowska Mix Himbeere Wawel Wawel Krakowska Mix Himbeere
Verfallsdatum
2027-02-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5