Charsznicka Kohl gebraten mit BIO-Pilzen

Charsznickie Pola Natury

Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami

Charsznicka Kohl gebraten mit BIO-PilzenCharsznicka Kohl gebraten mit BIO-Pilzen
BIO
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

18,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904261538027

5904261538027

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN 2026-11-15 NewCondition

46% Kapusta kiszona, (kapusta biała, sól), 20% kapsuta Biała, 18% sos (woda, cukier trzcinowy, olej rzepakowy, pieprz, mąka, przyprawy), 10% grzyby (borowik) 6,5% cebula


Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami


Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Salat aus Sauerkraut BIO 650 g
19,09zł/kg

Preis: 12,41 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-11-30
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Charsznickie Pola Natury Kohl Charsznickie Pola Natury Kohl
Konservierungsstoffe Sauerkraut Charsznicka natürlich ohne 1 kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Konservierungsstoffe Charsznickie eingelegte Gurken ohne 1.4 kg
9,56zł/kg

Preis: 13,39 zł

PLN
1
85
Verfallsdatum 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ökologischer Saft 100% Sauerkraut 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Eingelegte Bio-Gurken 1 kg

Preis: 13,84 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Bio-Sauerkraut 750 g
16,33zł/kg

Preis: 12,25 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

Preis: 8,69 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

Preis: 12,12 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5