Dosenmais

Pudliszki
52Dosenmais
Kukurydzę Pudliszki wyprodukowano ze świeżej kukurydzy od polskich rolników.
DosenmaisDosenmais
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-21

pojemność

cena za kilogram

15,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000073

5900783000073

Preis: 6,29 zł

6.29 PLN 2028-08-21 NewCondition
kukurydza, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna220 kJ / 52 kcal
Tłuszcz1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany8,1 g
w tym cukry5,2 g
Błonnik2,1 g
Białko1,6 g
Sól0,78 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy.

Kukurydzę Pudliszki wyprodukowano ze świeżej kukurydzy od polskich rolników.
Eigenschaften:z polskich warzyw, źródło błonnika
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
    400 g
    13,00zł/kg

    Preis: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-10-08
    Kwidzyn Dosen Mais Kwidzyn Dosen Mais
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-11-30
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
    Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-20
    Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
    frischen Tomaten 300 ml
    13,70zł/l

    Preis: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-13
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    Preis: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5