Roggenmehl Mehl Typ 2000 , ein Produkt der ökologischen Landwirtschaft

Bio Planet

Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 2000 polecamy do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych.

Roggenmehl Mehl Typ 2000 , ein Produkt der ökologischen LandwirtschaftRoggenmehl Mehl Typ 2000 , ein Produkt der ökologischen Landwirtschaft
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-28

pojemność

cena za kilogram

9,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814665706

5907814665706

Preis: 9,43 zł

9.43 PLN 2027-01-28 NewCondition

ekologiczna mąka ŻYTNIA razowa typ 2000


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1350 kJ / 320 kcal
Tłuszcz - 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 61 g
w tym cukry - 2,6 g
Błonnik - 13 g
Białko - 8,8 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 2000 jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 2000 polecamy do wypieków ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciasta makaronowego, do przyrządzania zakwasu na żur oraz do zagęszczania pasztetów warzywnych.


Marke:

Bio Planet


Bio Planet Bio- Roggenmehl Type Bio Planet Bio- Roggenmehl Type
960 1 kg

Preis: 9,51 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-23
Melvit Roggenmehl zum Backen von Melvit Roggenmehl zum Backen von
selbstgebackenem Brot 1 kg

Preis: 5,17 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-12-25
Melvit Roggenmehl Mehl zum Backen Melvit Roggenmehl Mehl zum Backen
von selbstgebackenem Brot 1 kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-03-03
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-30
Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
mit Danziger Spitze 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-02-28
Kupiec Kartoffelmehl Kupiec Kartoffelmehl
Verfallsdatum 2029-10-30
Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ
Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

Preis: 10,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-27
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5