Bio Planet
52

Ekologiczna soczewica zielona charakteryzuje się bardzo delikatnym smakiem. Doskonale nadaje się jako dodatek do zup, sałatek, dań z warzyw, gulaszu. Idealnie sprawdza się w daniach jednogarnkowych. Można z niej przygotować pasty kanapkowe lub farsz do wypełniania pierogów, krokietów, pasztecików, a nawet pieczeni mięsnych.

BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-09

pojemność

cena za kilogram

34,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814669506

5907814669506

Preis: 13,78 zł

13.78 PLN 2028-03-09 NewCondition

ekologiczna soczewica zielona 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1241 kJ/296 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 30 g
w tym cukry 2,0 g
Błonnik 31 g
Białko 26 g
Sól 0,02 g


Ekologiczna soczewica zielona charakteryzuje się bardzo delikatnym smakiem. Doskonale nadaje się jako dodatek do zup, sałatek, dań z warzyw, gulaszu. Idealnie sprawdza się w daniach jednogarnkowych. Można z niej przygotować pasty kanapkowe lub farsz do wypełniania pierogów, krokietów, pasztecików, a nawet pieczeni mięsnych.


Marke:

Bio Planet


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO rote Bio Planet Bio Planet BIO rote
    Linsen 400 g
    26,38zł/kg

    Preis: 10,55 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Bio Planet LINSEN BLACK BELUGA BIO Bio Planet LINSEN BLACK BELUGA BIO
    400 g - BIO PLANET 400 g
    42,15zł/kg

    Preis: 16,86 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Melvit grünen Linsen Melvit grünen Linsen
    400 g
    23,20zł/kg

    Preis: 9,28 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-11-12
    Melvit rote Linsen Melvit rote Linsen
    400 g
    19,15zł/kg

    Preis: 7,66 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-05-06
    Ekologiko Ekologiko roten Linsen Ekologiko Ekologiko roten Linsen
    BIO
    Ekologiko roten Linsen Ekologiko roten Linsen
    400 g
    23,00zł/kg

    Preis: 9,20 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-31
    Melvit Melvit Schwarze Linsen Melvit Melvit Schwarze Linsen
    400 g
    24,20zł/kg

    Preis: 9,68 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-12-24
    Ekologiko Ekologiko Ökologische Ekologiko Ekologiko Ökologische
    gelbe Linsen 400 g
    26,98zł/kg

    Preis: 10,79 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-19
    Cenos gelbe Erbsen geschält Cenos gelbe Erbsen geschält
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Bio Planet grünen Linsen Bio Planet grünen Linsen
    1 kg

    Preis: 29,90 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-09
    Bio Planet Bio Planet Linsen rot Bio Planet Bio Planet Linsen rot
    BIO 1 kg

    Preis: 21,28 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    Preis: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5