Melvit Dinkelmehl

Melvit
44Melvit Dinkelmehl
Melvit DinkelmehlMelvit Dinkelmehl
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

7,34 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827014693

5906827014693

Preis: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-09-04 NewCondition
Melvit Melvit Dinkelmehl Melvit Melvit Dinkelmehl
1 kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-17

mąka pełnoziarnista orkiszowa


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1380 kJ/ 326 kcal
Tłuszcz 2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 59 g
w tym cukry 5 g
Błonnik 6 g
Białko 14 g
Sól 0,02 g

Pszenica : Zawiera
Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mąka orkiszowa
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Przygotujesz w Thermomixie
Chleb orkiszowy
Składniki: 250 g orkiszu, 150 ml wody, 250 ml mleka, 10 g świeżych drożdży, 1 łyżeczka cukru, 250 g mąki pszennej, 1-1,5 łyżeczki soli, 150 g płatków owsianych górskich, 20 ml oleju, 50 g pestek sezamu
Sposób przygotowania: Do naczynia miksującego włożyć orkisz, zemleć 1 min/obr. 10, przełożyć do innego naczynia. Do naczynia miksującego wlać wodę i mleko, dodać drożdże i cukier, podgrzać 2 min/37°C/obr. 1. Dodać zmielony orkisz, mąkę, sól, płatki owsiane, olej i pestki sezamu, wyrabiać 3 min. Ciasto przełożyć do miski, przykryć bawełnianą ściereczkę i pozostawić do wyrośnięcia w ciepłym miejscu na ok. 30 min. Ciasto przełożyć do natłuszczonej podłużnej formy o dł. 30 cm, zwilżonymi wodą dłońmi wygładzić powierzchnię chleba, odstawić na kolejne 15 min do wyrośnięcia. W tym czasie rozgrzać piekarnik do temp. 200°C. Piec ok. 40 min.
Verpackungsart:Torebka papierowa
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Rücksendeadresse:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 51
fax /+48 29/ 760 98 41
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bio Planet Bio Planet Dinkelmehl Bio Planet Bio Planet Dinkelmehl
    Typ 700 BIO 1 kg

    Preis: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-18
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700 Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700
    1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-25
    Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
    Mills Mehlkuchen 1 kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
    Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
    mit Danziger Spitze 1 kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Kupiec Kartoffelmehl Kupiec Kartoffelmehl
    Verfallsdatum 2029-10-30
    Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ
    Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

    Preis: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-05-27
    Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
    500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2031-07-05
    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
    400 g
    8,38zł/kg

    Preis: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
    400 g
    9,35zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
    weiß 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-11
    Melvit geröstete Melvit geröstete
    Buchweizengrütze 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    Preis: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-17
    Melvit Reismehl Melvit Reismehl
    1 kg
    11,00zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5