Reismehl BIO 500 g Vollkornprodukte - BIO PLANET

Bio Planet

Ekologiczna mąka ryżowa pełnoziarnista pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna ryżu. Polecamy do wszelkich wypieków - chleba, ciast, ciastek, naleśników, placków, do wyrobu makaronu i zagęszczania dań.

Reismehl BIO 500 g Vollkornprodukte - BIO PLANETReismehl BIO 500 g Vollkornprodukte - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

19,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814669933

5907814669933

Preis: 9,69 zł

9.69 PLN 2027-05-31 NewCondition

ekologiczna mąka ryżowa pełnoziarnista 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1457 kJ/344 kcal
Tłuszcz - 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,6 g
Węglowodany - 70 g
w tym cukry - 1,7 g
Błonnik - 3,6 g
Białko - 7,5 g
Sól - 0 g


Ekologiczna mąka ryżowa pełnoziarnista pochodzi z pełnego przemiału całego ziarna ryżu. Polecamy do wszelkich wypieków - chleba, ciast, ciastek, naleśników, placków, do wyrobu makaronu i zagęszczania dań.


Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2031-07-05
Bio Planet Bio- Vollkorn- Bio Planet Bio- Vollkorn-
Dinkelmehl Typ 2000 500 g
15,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-03-31
Bio Planet Bio- Weizenvollkornmehl Bio Planet Bio- Weizenvollkornmehl
, Buchweizen 500 g
19,98zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-04-04
Bio Planet Bio- Hirse-Mehl Bio Planet Bio- Hirse-Mehl
500 g
14,86zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-12
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Radix Radix-Bis Tapioka Mehl Radix Radix-Bis Tapioka Mehl
500 g
16,46zł/kg

Preis: 8,23 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-26
Melvit Melvit Hirsemehl Melvit Melvit Hirsemehl
500 g
12,38zł/kg

Preis: 6,19 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-02-01
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5