Aarts Spargel in BIO-Sole

Aarts
51Aarts Spargel in BIO-Sole

SKŁADNIKI
szparagi *, \n(siarczyny), woda, sól morska (*certyfikowany składnik \nekologiczny)

\n

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 \ng
Wartość energetyczna: 47 kJ / 11 kcal
Tłuszcz: 0 \ng
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:  0 g
Węglowodany: 1,8 g
w \ntym cukry: 0,6 g
Białko: 0,6 g
Sól: 0,41 g

\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce (max. 7°C) i \nspożyć w ciągu kilku dni

Aarts Spargel in BIO-SoleAarts Spargel in BIO-Sole
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-12-30

pojemność

cena za kilogram

68,21 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710277135450

8710277135450

Preis: 19,10 zł

19.10 PLN 2030-12-30 NewCondition

Szparagi * (siarczyny), woda, sól morska. 

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
szparagi *,
(siarczyny), woda, sól morska (*certyfikowany składnik
ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100
g

Wartość energetyczna: 47 kJ / 11 kcal
Tłuszcz: 0
g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:  0 g
Węglowodany: 1,8 g
w
tym cukry: 0,6 g
Białko: 0,6 g
Sól: 0,41 g


ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA

Po otwarciu przechowywać w lodówce (max. 7°C) i
spożyć w ciągu kilku dni


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
    280 g
    40,64zł/kg

    Preis: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-26
    Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
    280 g
    41,32zł/kg

    Preis: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-30
    bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
    Grüne Oliven, kernlos in BIO-Salzlake 280 g
    53,54zł/kg

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-05-30
    bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
    entkernte schwarze Oliven in Salzlake BIO 280 g
    53,54zł/kg

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-08-30
    Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Sauerkraut Haus Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Preis: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bio Planet Bio Planet In Öl Bio Planet Bio Planet In Öl
    getrocknete Tomaten BIO 280 g
    67,82zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-07-01
    Aarts Aarts Peaches-Scheiben in Aarts Aarts Peaches-Scheiben in
    hellem BIO-Sirup 350 g
    47,31zł/kg

    Preis: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-12-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5