Aarts Peaches-Scheiben in hellem BIO-Sirup

Aarts
51Aarts Peaches-Scheiben in hellem BIO-Sirup

Brzoskwinie plastry w lekkim syropie.

Aarts Peaches-Scheiben in hellem BIO-SirupAarts Peaches-Scheiben in hellem BIO-Sirup
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-12-01

pojemność

cena za kilogram

47,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710277746489

8710277746489

Preis: 16,56 zł

16.56 PLN 2029-12-01 NewCondition

brzoskwinia*, woda, cukier*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 288 kJ /68 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:  0 g
Węglowodany: 16 g
w tym cukry: 16 g
Białko: 0,5 g
Sól:< 0,01 g


Brzoskwinie plastry w lekkim syropie.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Sandra Sandra Litschi in Sirup Sandra Sandra Litschi in Sirup
    Ohne Konservierungsstoffe 565 g
    18,27zł/kg

    Preis: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-06-15
    PREIS REDUZIERT -10%
    Sandra Sandra Mandarine in Sirup Sandra Sandra Mandarine in Sirup
    312 g
    23,65zł/kg

    Preis: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Rolnik Narbigen Kirschen Farmer Rolnik Narbigen Kirschen Farmer
    720 ml
    24,99zł/l

    Preis: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-12-31
    Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
    Sirup BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-05
    MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
    Sirup 820 g
    9,74zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-12-31
    MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
    Sirup 565 g
    12,71zł/kg

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-26
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    Preis: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Aarts Aarts Spargel in BIO-Sole Aarts Aarts Spargel in BIO-Sole
    280 g
    68,21zł/kg

    Preis: 19,10 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2030-12-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5