Basso Olivenöl extra vergine

Basso
51Basso Olivenöl extra vergine
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa uzyskiwana na zimno Najlepsza do konsumpcji na surowo jako dodatek do sałatek i sosów.
Basso Olivenöl extra vergineBasso Olivenöl extra vergine
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-28

pojemność

cena za litr

57,16 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004123000284

8004123000284

Preis: 28,58 zł

kaufen 6 szt. für 28.15 zł/szt
28.58 PLN 2028-02-28 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna3389 kJ/824 kcal
Tłuszcz91,6 g
w tym kwasy tłuszczowe:
nasycone13 g
jednonienasycone69,6 g
wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa uzyskiwana na zimno Najlepsza do konsumpcji na surowo jako dodatek do sałatek i sosów.
Marke:Basso
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Aufbewahrung:W niskiej temperaturze gęstnieje, co nie ma wpływu na jakość oliwy i ustępuje w temperaturze pokojowej. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
    leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-06
    Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
    Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-27
    Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
    ersten Kaltpressung 500 ml
    62,52zł/l

    Preis: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    extra vergine BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Preis: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Basso Tresteröl von Basso Olive Basso Tresteröl von Basso Olive
    500 ml
    38,92zł/l

    Preis: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-12-12
    Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
    Traubenkernöl Monini 500 ml
    36,38zł/l

    Preis: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-10-22
    Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
    Kochen und Braten BIO 500 ml
    39,98zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
    Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
    35,64zł/l

    Preis: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-01
    Basso Basso Oliventresteröl Basso Basso Oliventresteröl
    1 litr

    Preis: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5