Antitranspirant Roll-on- Männer Sport Double Power

Fa
41Antitranspirant Roll-on- Männer Sport Double Power
Antyperspirant w kulce o energetyzującym zapachu. Ochrona do 72h. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz antyperspirant dla mężczyzn w kulce Fa Men Sport Energy Boost o odświeżającym i energetyzującym zielonym zapachu, który zapewni Ci niezawodną i długotrwałą ochronę do 3 dni. Aktywuj swoje zmysły mocnymi zielonymi nutami, które uwalniają się ze zdwojoną mocą podczas uprawiania sportu. - Z antyperspirantem Fa Men - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Do 72h intensywniej ochrony przed wilgocią nieprzyjemnym zapachem. - Specjalna formuła zwalcza bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, zapewniając skuteczną ochronę. - Formuła przyjazna dla skóry. - Przebadany dermatologicznie. Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w tym woda.
Antitranspirant Roll-on- Männer Sport Double PowerAntitranspirant Roll-on- Männer Sport Double Power
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-30

pojemność

cena za litr

204,40 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000100736817

9000100736817

Preis: 10,22 zł

10.22 PLN 2029-04-30 NewCondition
Aqua (Water, Eau), Aluminum Sesquichlorohydrate, Steareth-2, Steareth-21, Triethyl Citrate, PPG-15 Stearyl Ether, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzalkonium Chloride, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Linalyl Acetate, Juniperus Virginiana Oil, Terpineol, Pinene, Citral
Antyperspirant w kulce o energetyzującym zapachu. Ochrona do 72h. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz antyperspirant dla mężczyzn w kulce Fa Men Sport Energy Boost o odświeżającym i energetyzującym zielonym zapachu, który zapewni Ci niezawodną i długotrwałą ochronę do 3 dni. Aktywuj swoje zmysły mocnymi zielonymi nutami, które uwalniają się ze zdwojoną mocą podczas uprawiania sportu. - Z antyperspirantem Fa Men - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Do 72h intensywniej ochrony przed wilgocią nieprzyjemnym zapachem. - Specjalna formuła zwalcza bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, zapewniając skuteczną ochronę. - Formuła przyjazna dla skóry. - Przebadany dermatologicznie. Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w tym woda.
Sicherheitshinweis:Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
Marke:Fa
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
    Invisible 50 ml
    226,40zł/l

    Preis: 11,32 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
    50 ml
    243,40zł/l

    Preis: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
    50 ml
    232,80zł/l

    Preis: 11,64 zł

    PLN
    1
    1
    Sylveco Sylveco Naturalny Sylveco Sylveco Naturalny
    dezodorant 50 ml
    564,00zł/l

    Preis: 28,20 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-07-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER Ziaja Ziaja Antyperspirant BLOKER
    do stóp 100 ml
    156,10zł/l

    Preis: 15,61 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol
    60 ml
    166,50zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona
    60 ml
    166,50zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Ziaja Ziaja Yego antyperspirant Ziaja Ziaja Yego antyperspirant
    60 ml
    166,50zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo Fa aktiven Sport Duschgel Ginkgo
    400 ml
    32,48zł/l

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Fa Männer -Gel für Körper-und Fa Männer -Gel für Körper-und
    Haaranziehungskraft 400 ml
    32,48zł/l

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    4
    Fa Fa Duschgel Magic Oil Rosa Fa Fa Duschgel Magic Oil Rosa
    Jasmin 400 ml
    32,48zł/l

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    4
    Fa Fa Fiji Dream Duschgel Fa Fa Fiji Dream Duschgel
    Fa Fa Duschgel mit dem Duft von Fa Fa Duschgel mit dem Duft von
    Guarana und Ginseng 400 ml
    32,48zł/l

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Fa Fa Men Red Cedarwood Duschgel Fa Fa Men Red Cedarwood Duschgel
    von Red Cedar mit einer 2in1-Formel mit dem Duft von Holznoten 400 ml
    32,48zł/l

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    6
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5