Ziaja Preparat blokujący nadmierne pocenie stóp oraz neutralizujący nieprzyjemny zapach. kuracja przeciwpotna - Oleuropeina - substancja o aktywności przeciwbakteryjnej. - Citronellyl Methylcrotonate - skuteczny bloker przykrych zapachów. - Bez alkoholu i barwników. jak działa? - Ogranicza wydzielanie potu. - Neutralizuje nieprzyjemny zapach. - Skutecznie zapobiega jego powstawaniu. - Pozwala utrzymać świeżość stóp na dłużej. odpowiedni również dla diabetyków
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

156,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887030980

5901887030980

Preis: 15,61 zł

15.61 PLN 2028-10-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Aluminum Chloride, Panthenol, Citronellyl Methylcrotonate, Propylene Glycol, Olea Europaea Leaf Extract, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Mentha Arvensis Leaf Oil, Menthol, Limonene, Pinene.
Preparat blokujący nadmierne pocenie stóp oraz neutralizujący nieprzyjemny zapach. kuracja przeciwpotna - Oleuropeina - substancja o aktywności przeciwbakteryjnej. - Citronellyl Methylcrotonate - skuteczny bloker przykrych zapachów. - Bez alkoholu i barwników. jak działa? - Ogranicza wydzielanie potu. - Neutralizuje nieprzyjemny zapach. - Skutecznie zapobiega jego powstawaniu. - Pozwala utrzymać świeżość stóp na dłużej. odpowiedni również dla diabetyków
Fa Antitranspirant Roll-on- Fa Antitranspirant Roll-on-
Männer Sport Double Power 50 ml
204,40zł/l

Preis: 10,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-04-30
Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol Ziaja Ziaja Antyperspirant kontrol
60 ml
166,50zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2028-07-30
Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona Ziaja Ziaja Antyperspirant ochrona
60 ml
166,50zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2028-02-28
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

Preis: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

Preis: 12,17 zł

PLN
1
3
Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
50 ml
232,80zł/l

Preis: 11,64 zł

PLN
1
1
Sylveco Sylveco Naturalny Sylveco Sylveco Naturalny
dezodorant 50 ml
564,00zł/l

Preis: 28,20 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-07-30
Ziaja Ziaja Yego antyperspirant Ziaja Ziaja Yego antyperspirant
60 ml
166,50zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5