Arabica- Robusta- Kaffee 100% starke forte moka fairen Handel

Alce Nero
51Arabica- Robusta- Kaffee 100% starke forte moka fairen Handel
Ekologiczna kawa arabica, pochodząca z najlepszych, terenów Etiopii, Nikaragui oraz Brazylii. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy. Specjalny przemiał pozwala delektować się kawą Alce Nero, przygotowaną zarówno w zwykłym ekspresie, jak i parzoną po turecku.

Arabica- Robusta- Kaffee 100% starke forte moka fairen HandelArabica- Robusta- Kaffee 100% starke forte moka fairen Handel
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-17

pojemność

cena za kilogram

191,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809581

8009004809581

Preis: 47,99 zł

47.99 PLN 2027-06-17 NewCondition

kawa arabica*, kawa robusta* (*składniki ekologiczne)


Ekologiczna kawa arabica, pochodząca z najlepszych, terenów Etiopii, Nikaragui oraz Brazylii. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy. Specjalny przemiał pozwala delektować się kawą Alce Nero, przygotowaną zarówno w zwykłym ekspresie, jak i parzoną po turecku.


Marke:Alce Nero
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Tchibo exklusive Kaffee Tchibo exklusive Kaffee
    250 g
    83,36zł/kg

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-28
    Tchibo Familie von gemahlenem Tchibo Familie von gemahlenem
    Kaffee 250 g
    62,56zł/kg

    Preis: 15,64 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-01-01
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Prima Finesse Café Kaffeebohnen Prima Finesse Café Kaffeebohnen
    250 g
    71,56zł/kg

    Preis: 17,89 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-07-08
    Oxfam Oxfam Kaffeepulver Oxfam Oxfam Kaffeepulver
    entkoffeiniert Arabica / Robusta Peru BIO 250 g
    178,68zł/kg

    Preis: 44,67 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-10
    Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee
    Arabica 100% PERU FAIR TRADE BIO 250 g
    157,04zł/kg

    Preis: 39,26 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-11-18
    Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee
    Arabica 100% YIRGACHEFFE ETHIOPIA FAIR TRADE BIO 250 g
    166,28zł/kg

    Preis: 41,57 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-07-29
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
    dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
    23,64zł/kg

    Preis: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-11
    Alce Nero Olivenöl Extra Virgin Alce Nero Olivenöl Extra Virgin
    750 ml
    93,83zł/l

    Preis: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-23
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Zitrusblütennektarhonig 400 g
    106,70zł/kg

    Preis: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-09-30
    Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
    Spaghetti Farro von BIO Emmer 500 g
    31,98zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-12-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5