gemahlenen Kaffee aus 100% Arabica- moka fairen Handel

Alce Nero
45
Powiem szczerze, że nawet dobrze smakuje ta kawusia. Dotychczas kupowałem tylko Jacobs Kroung z Niemiec, ale tą można spokojnie wypić ze smakiem. Polecam.gemahlenen Kaffee aus 100% Arabica- moka fairen Handel
44gemahlenen Kaffee aus 100% Arabica- moka fairen Handel
Ekologiczna kawa arabica Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), pochodząca z najlepszych, górzystych terenów Kostaryki, Nikaragui oraz Peru. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy. Specjalny przemiał pozwala delektować się tą kawą przygotowaną zarówno w zwykłym ekspresie, jak i parzoną po turecku. Po otwarciu kawę najlepiej przechowywać w warunkach chłodniczych. Wówczas dłużej zachowa pełnię swoich walorów.

gemahlenen Kaffee aus 100% Arabica- moka fairen Handelgemahlenen Kaffee aus 100% Arabica- moka fairen Handel
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-10

pojemność

cena za kilogram

181,76 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004901124

8009004901124

Preis: 45,44 zł

45.44 PLN 2028-04-10 NewCondition

kawa arabica* (*produkt ekologiczny, objęty certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 050011)


Ekologiczna kawa arabica Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), pochodząca z najlepszych, górzystych terenów Kostaryki, Nikaragui oraz Peru. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy. Specjalny przemiał pozwala delektować się tą kawą przygotowaną zarówno w zwykłym ekspresie, jak i parzoną po turecku. Po otwarciu kawę najlepiej przechowywać w warunkach chłodniczych. Wówczas dłużej zachowa pełnię swoich walorów.


Marke:Alce Nero
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek W. , 2015-09-14 22:44:51Powiem szczerze, że nawet dobrze smakuje ta kawusia. Dotychczas kupowałem tylko Jacobs Kroung z Niemiec, ale tą można spokojnie wypić ze smakiem. Polecam.



Tchibo exklusive Kaffee Tchibo exklusive Kaffee
250 g
83,36zł/kg

Preis: 20,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-28
Tchibo Familie von gemahlenem Tchibo Familie von gemahlenem
Kaffee 250 g
62,56zł/kg

Preis: 15,64 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-01-01
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Prima Finesse Café Kaffeebohnen Prima Finesse Café Kaffeebohnen
250 g
71,56zł/kg

Preis: 17,89 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-07-08
Oxfam Oxfam Kaffeepulver Oxfam Oxfam Kaffeepulver
entkoffeiniert Arabica / Robusta Peru BIO 250 g
178,68zł/kg

Preis: 44,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-10
Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee
Arabica 100% PERU FAIR TRADE BIO 250 g
157,04zł/kg

Preis: 39,26 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-18
Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee Oxfam Oxfam gemahlener Kaffee
Arabica 100% YIRGACHEFFE ETHIOPIA FAIR TRADE BIO 250 g
166,28zł/kg

Preis: 41,57 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-29
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Alce Nero Olivenöl Extra Virgin Alce Nero Olivenöl Extra Virgin
750 ml
93,83zł/l

Preis: 70,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-23
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Zitrusblütennektarhonig 400 g
106,70zł/kg

Preis: 42,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-30
Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
Spaghetti Farro von BIO Emmer 500 g
31,98zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5