Bielmar Frühstücksmargarine mit Rahmbuttergeschmack

Bielmar
55
Ok.Bielmar Frühstücksmargarine mit Rahmbuttergeschmack
46Bielmar Frühstücksmargarine mit Rahmbuttergeschmack
Do smarowania pieczywa.
Bielmar Frühstücksmargarine mit RahmbuttergeschmackBielmar Frühstücksmargarine mit Rahmbuttergeschmack
masa netto

masa netto

450 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

14,07 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900229001572

5900229001572

Preis: 6,33 zł

6.33 PLN 2026-12-22 NewCondition
woda, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy), tłuszcz palmowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, polirycynooleinian poliglicerolu), sól (0,5 %), bezwodny tłuszcz mleczny (0,4 %), aromat, barwnik (karoteny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A i D), Zawartość tłuszczu: 39 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna1443 kJ / 351 kcal
Tłuszcz39 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone11 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0,50 g
Witamina A900 µg (113 %*)
Witamina D7,5 µg (150 %*)
Witamina E8,0 mg (67 %8)
Kwas alfa-linolenowy (omega-3)2 g
* - % dziennej referencyjnej wartości spożycia witamin (dla osób dorosłych)

Mleko : Zawiera
Do smarowania pieczywa.
Eigenschaften:Polski Producent, bez konserwantów, źródło omega 3, wysoka zawartość witamin A, D, E
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Margaryna o zmniejszonej zawartości tłuszczu (39 %).
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze: +4 °C do +10 °C.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2025-01-12 05:17:26Ok.



Smakowita Lecker cremigen Smakowita Lecker cremigen
Geschmack von Margarine ext 450 g
12,96zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-12-08
Smakowita Schmackhafte Margarine Smakowita Schmackhafte Margarine
mit Butter 450 g
12,51zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-11-15
Smakowita Geschmackvolle Zusatz Smakowita Geschmackvolle Zusatz
Margarine leicht gesalzen 450 g
13,31zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-03
Smakowita Smakowita Margaryna Smakowita Smakowita Margaryna
o smaku 450 g
12,58zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-14
Bielmar Bielmar Frühstück Bielmar Bielmar Frühstück
Margarine Buttergeschmack 450 g
13,31zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-13
Bielmar Bielmar Bielmar Bielmar
Frühstücksmargarine mit reduziertem Fettgehalt 450 g
14,07zł/kg

Preis: 6,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Bielmar Bielmar Palma Margarine Bielmar Bielmar Palma Margarine
Verfallsdatum 2027-02-21
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5