Big-Active Grüner Tee mit Orangenfrucht, loses Blatt

Big-Active
55
ta seria herbat zielonych z dodatkami to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dla zdrowia chcą pić zieloną herbatę, ale nie przepadają za smakiem zielonej herbaty :) Pomarańczowa szczególnie smacznaBig-Active Grüner Tee mit Orangenfrucht, loses Blatt
53Big-Active Grüner Tee mit Orangenfrucht, loses Blatt
Herbata zielona o smaku pomarańczy z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, liściasta.\n\nherbata zielona + pomarańcza + płatki nagietka\n\nU nas każda herbata ma swój charakter!\nMoc naparu ***\nIntensywność aromatu ****\nOrzeźwienie *****\nPobudzenie ****
Big-Active Grüner Tee mit Orangenfrucht, loses BlattBig-Active Grüner Tee mit Orangenfrucht, loses Blatt
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

80,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905548350172

5905548350172

Preis: 8,00 zł

8.00 PLN 2028-04-30 NewCondition

herbata zielona (79,9%), skórka pomarańczy (8%), owoc ananasa (8%), aromat, płatki kwiatu nagietka (0,6%)


Wartości odżywcze (%)100 ml
Wartość energetyczna 2 kJ (0 kcal)
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g
Opakowanie zawiera 50 sugerowanych porcji produktu.

Herbata zielona o smaku pomarańczy z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, liściasta.
herbata zielona + pomarańcza + płatki nagietka
U nas każda herbata ma swój charakter!
Moc naparu ***
Intensywność aromatu ****
Orzeźwienie *****
Pobudzenie ****
Eigenschaften:pomarańcza + zielona herbata + płatki nagietka = wyjątkowy smak
Marke:Big-Active
Über die Marke:Big Active
Dopełnienie dobrych chwil
Big-Active to opowieść o wytyczaniu własnej drogi, zdobywaniu nowych doświadczeń i poszukiwaniu tego co autentyczne.
Z nami dobre chwile, pasja i smak zyskają wyjątkowe dopełnienie.
Spróbuj egzotycznych i wyszukanych smaków herbaty i odkryj świat Big-Active!
Herbaty zielone Big-Active wyróżniają innowacyjne smaki, duże liście, egzotyczne owoce oraz barwne płatki kwiatów.
Spróbuj także herbat:
Big-Active Zielona herbata z owocem pigwy liściasta 100 g
Big-Active Zielona herbata z kawałkami opuncji liściasta 100 g
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbata zielona o smaku pomarańczy z dodatkiem owoców i płatków kwiatów, liściasta.
Weitere Informationen:Kraj pochodzenia herbaty: Chiny
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Sposób parzenia:
1 łyżeczkę herbaty (2 g) zalać szklanką (200 ml) gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:UE
Adresse des Herstellers:Big-Active Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:Big-Active Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Adam , 2015-09-10 21:41:49ta seria herbat zielonych z dodatkami to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dla zdrowia chcą pić zieloną herbatę, ale nie przepadają za smakiem zielonej herbaty :) Pomarańczowa szczególnie smaczna



Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Himbeerfrucht, loses Blatt 100 g
73,10zł/kg

Preis: 7,31 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-07-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Kaktusfeigenstücken, loses Blatt 100 g
73,50zł/kg

Preis: 7,35 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Quittenfrucht, loses Blatt 100 g
74,20zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-04-30
Posti grünem Tee Posti grünem Tee
100 g
68,30zł/kg

Preis: 6,83 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-03-30
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
Tea Großblättriger Grüntee 100 g
125,10zł/kg

Preis: 12,51 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-09-30
Big-Active Big-Active Green Leaf Big-Active Big-Active Green Leaf
reiner Grüntee 100 g
61,70zł/kg

Preis: 6,17 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-04-30
Bio Planet Planet Organic Green Bio Planet Planet Organic Green
Tea Matcha Pulver BIO 100 g
227,80zł/kg

Preis: 22,78 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-07
Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
20 szt.

Preis: 5,72 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
zur Reinigung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
für Cholesterin 20 szt.

Preis: 6,81 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Roter Big-Active Big-Active Pu-Erh Roter
loser Blatttee mit Zitronengeschmack 100 g
87,20zł/kg

Preis: 8,72 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
Mönchkräuter für die Verdauung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Mönch Kräuter für Big-Active Mönch Kräuter für
die Gewichtsabnahme 20 szt.

Preis: 6,55 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-31
Big-Active Big-Active Schwarztee Big-Active Big-Active Schwarztee
100% reines Ceylon 100 szt.

Preis: 12,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-09-30
Big-Active Big-Active Schwarzer Big-Active Big-Active Schwarzer
Tee 100% Pure Ceylon 25 torebek

Preis: 5,65 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-30
Big-Active Big-Active Earl Grey Big-Active Big-Active Earl Grey
Tee 100% reines Ceylon 25 szt.

Preis: 5,65 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5