Big-Active Herbs Monk für Cholesterin

Big-Active
55
???? ?????!Big-Active Herbs Monk für Cholesterin
44Big-Active Herbs Monk für Cholesterin
Zioła Mnicha polecane na cholesterol to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi i prawidłową pracę serca. Liść karczocha (Cynarae folium) - wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz wspiera prawidłową pracę serca i układu krążenia. Owoc głogu (Crataegi fructus) - wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływa korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen.
Big-Active Herbs Monk für CholesterinBig-Active Herbs Monk für Cholesterin
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-30

pojemność

cena za sztukę

0,34 zł / szt.

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905548351414

5905548351414

Preis: 6,81 zł

6.81 PLN 2028-05-30 NewCondition
herbata zielona (32%), liść mięty pieprzowej, owoc głogu (12%), liść karczocha (10%), kwiat hibiskusa, owoc dzikiej róży, olejek miętowy
Wartości odżywcze (%)Napar z 3 saszetek po 2 g (dzienna porcja produktu)
Składniki
Liść karczocha0,6 g
Owoc głogu0,72 g

Zioła Mnicha polecane na cholesterol to starannie dobrane składniki roślinne, których właściwości w naturalny sposób wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi i prawidłową pracę serca. Liść karczocha (Cynarae folium) - wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz wspiera prawidłową pracę serca i układu krążenia. Owoc głogu (Crataegi fructus) - wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca oraz wpływa korzystnie na krążenie krwi w narządach i ich prawidłowe zaopatrzenie w tlen.
Eigenschaften:polecane na cholesterol, w trosce o serce, karczoch, głóg, specjalnie dobrane składniki, naturalna kompozycja, polska receptura
Sicherheitshinweis:Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.
Marke:Zioła Mnicha
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Zioła Mnicha polecane Na Cholesterol, suplement diety. Herbatka ziołowa z dodatkiem herbaty zielonej.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką gorącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 5-10 min. Zalecane spożycie: pić 3 razy dziennie napar z 1 saszetki, najlepiej po posiłkach. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie.
Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:Big-Active Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 6 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Mykola Belskyi , 2021-11-30 18:59:16???? ?????!



Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
20 szt.

Preis: 5,72 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-30
Herbapol Herbapol Grüner Tee Herbapol Herbapol Grüner Tee
20 torebek

Preis: 6,22 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-30
Herbapol Herbapol Tee Grün Herbapol Herbapol Tee Grün
blühende Kirsche 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-30
Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
zur Reinigung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-03-30
Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
Tea grün, mit Zitronengras und Zitronengeschmack 20 szt.

Preis: 12,24 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-30
Teekanne Teekanne Zen Chai Teekanne Teekanne Zen Chai
Grüntee mit Zitronen- und Mangogeschmack 20 torebek

Preis: 7,21 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-10-30
Teekanne Teekanne Green Tea Teekanne Teekanne Green Tea
Kaktusfeigengeschmack aromatisierter grüner Tee mit 20 torebek

Preis: 7,54 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2028-06-09
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Himbeerfrucht, loses Blatt 100 g
73,10zł/kg

Preis: 7,31 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-07-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Kaktusfeigenstücken, loses Blatt 100 g
73,50zł/kg

Preis: 7,35 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Orangenfrucht, loses Blatt 100 g
80,00zł/kg

Preis: 8 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Grüner Tee Big-Active Big-Active Grüner Tee
mit Quittenfrucht, loses Blatt 100 g
74,20zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Pu-Erh Roter Big-Active Big-Active Pu-Erh Roter
loser Blatttee mit Zitronengeschmack 100 g
87,20zł/kg

Preis: 8,72 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Big-Active Green Leaf Big-Active Big-Active Green Leaf
reiner Grüntee 100 g
61,70zł/kg

Preis: 6,17 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-04-30
Big-Active Big-Active Big-Active Big-Active
Mönchkräuter für die Verdauung 20 szt.

Preis: 7,12 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-03-30
Big-Active Mönch Kräuter für Big-Active Mönch Kräuter für
die Gewichtsabnahme 20 szt.

Preis: 6,55 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5