Big Nature-Studentenmischung

Big Nature

Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.

Big Nature-StudentenmischungBig Nature-Studentenmischung
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

43,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622882

5903351622882

Preis: 8,64 zł

8.64 PLN 2027-03-31 NewCondition

Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.


Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.


Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 200 g
93,75zł/kg

Preis: 18,75 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-03
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Kokosgarnelen 200 g
56,00zł/kg

Preis: 11,20 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-07-06
Florpak Florpak Eine Mischung aus Florpak Florpak Eine Mischung aus
Cranberry und Nüssen 200 g
50,65zł/kg

Preis: 10,13 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-03-31
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Studentenmischung mit Cranberry BIO 150 g
99,93zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-26
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Big Nature Big Nature Erythrit Big Nature Big Nature Erythrit
1 kg

Preis: 25,34 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2029-02-06
Big Nature Gemahlener Big Nature Gemahlener
Bockshornklee von Big Nature 100 g
43,80zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Nature Pink Big Nature Big Nature Pink
Himalaya-Salz, fein 1.1 kg
8,17zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2030-05-31
Big Nature Big Nature Getrocknete, Big Nature Big Nature Getrocknete,
geschnittene Preiselbeeren 150 g
57,20zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-17
Big Nature Kaltgepresstes Hanföl Big Nature Kaltgepresstes Hanföl
von Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

Preis: 25,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Extra Big Nature Big Nature Bio Extra
natives Avocadoöl 250 ml
130,20zł/l

Preis: 32,55 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
Premium-Agavensirup 340 g
41,15zł/kg

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Big Nature Kaltgepresstes süßes Big Nature Kaltgepresstes süßes
Mandelöl von Big Nature 250 ml
82,08zł/l

Preis: 20,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5