Big Nature Bio Extra natives Avocadoöl

Big Nature Ekologiczny olej z awokado extra virgin otrzymywany przez tłoczenie na zimno i filtrację. Tłoczony na zimno organiczny olej z awokado posiada zielonkawy kolor, lekki orzechowy smak i zapach świeżego miąższu owocowego. Ze względu na swój wspaniały kolor i właściwości jest powszechnie używany jako cenny dodatek do sałatek i wielu innych potraw. Przyjmuje się, że nawet jedna trzecia uprawianych owoców awokado jest wykorzystywana do wyrobu oleju.
Big Nature Bio Extra natives AvocadoölBig Nature Bio Extra natives Avocadoöl
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

130,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623100

5903351623100

Preis: 32,55 zł

32.55 PLN 2027-12-31 NewCondition
100 % oleju bio z awokado
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna3760 kJ/900 kcal
Tłuszcz100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone17 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone69,3 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone13,3 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g

Ekologiczny olej z awokado extra virgin otrzymywany przez tłoczenie na zimno i filtrację. Tłoczony na zimno organiczny olej z awokado posiada zielonkawy kolor, lekki orzechowy smak i zapach świeżego miąższu owocowego. Ze względu na swój wspaniały kolor i właściwości jest powszechnie używany jako cenny dodatek do sałatek i wielu innych potraw. Przyjmuje się, że nawet jedna trzecia uprawianych owoców awokado jest wykorzystywana do wyrobu oleju.
Eigenschaften:produkt dla vegan
Marke:Big Nature
Über die Marke:Big Nature Dla klimatu Zmieniamy się dla Was!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Bio olej z avocado tłoczony na zimno.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-04 Rolnictwo UE/spoza UE
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup, sosów czy sałatek.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-18
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
weißem Trüffel mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
99,24zł/l

Preis: 24,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-24
Kujawski Olivenöl mit Knoblauch Kujawski Olivenöl mit Knoblauch
250 ml
38,80zł/l

Preis: 9,70 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-09-18
Kujawski Olivenöl mit Basilikum Kujawski Olivenöl mit Basilikum
250 ml
38,80zł/l

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Big Nature Big Nature Erythrit Big Nature Big Nature Erythrit
1 kg

Preis: 25,34 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2029-02-06
Big Nature Gemahlener Big Nature Gemahlener
Bockshornklee von Big Nature 100 g
43,80zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Big Nature Big
Nature-Studentenmischung 200 g
43,20zł/kg

Preis: 8,64 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-03-31
Big Nature Big Nature Pink Big Nature Big Nature Pink
Himalaya-Salz, fein 1.1 kg
8,17zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2030-05-31
Big Nature Big Nature Getrocknete, Big Nature Big Nature Getrocknete,
geschnittene Preiselbeeren 150 g
57,20zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-17
Big Nature Kaltgepresstes Hanföl Big Nature Kaltgepresstes Hanföl
von Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

Preis: 25,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
Premium-Agavensirup 340 g
41,15zł/kg

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Big Nature Kaltgepresstes süßes Big Nature Kaltgepresstes süßes
Mandelöl von Big Nature 250 ml
82,08zł/l

Preis: 20,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5