Big Nature Pink Himalaya-Salz, fein

Big Nature
55
Ok.Big Nature Pink Himalaya-Salz, fein
51Big Nature Pink Himalaya-Salz, fein

Zawiera mikroelementy i pierwiastki do prawidłowego funkcjionowania oranizmu. Jej różowo-biały kolor jest zależny od koloru skały z jakiej pochodzi. Poza zastosowaniem spożywczym jako tradycyjna sól kuchenna.

Big Nature Pink Himalaya-Salz, feinBig Nature Pink Himalaya-Salz, fein
masa netto

masa netto

1.1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-05-31

pojemność

cena za kilogram

8,17 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351620024

5903351620024

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2030-05-31 NewCondition

100% soli himalajskiej


Zawiera mikroelementy i pierwiastki do prawidłowego funkcjionowania oranizmu. Jej różowo-biały kolor jest zależny od koloru skały z jakiej pochodzi. Poza zastosowaniem spożywczym jako tradycyjna sól kuchenna.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2025-08-29 14:47:32Ok.



Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
Himalaya-Salz Pink Fein gemahlen 1 kg

Preis: 10,33 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2030-12-31
Bio Planet Crystalline Planet Bio Planet Crystalline Planet
Himalayan Salt Pink Grob gemahlen 1 kg

Preis: 10,79 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-08-31
Sante Sante Himalaya rosa Salz Sante Sante Himalaya rosa Salz
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-06-12
Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz
ist ein feinkörniges 300 g
11,93zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-09-30
Radix Radix-Bis Sól himalajska Radix Radix-Bis Sól himalajska
różowa 900 g
9,21zł/kg

Preis: 8,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2035-02-15
Bio Planet Crystalline Planet Bio Planet Crystalline Planet
Himalayan Salt Pink Grob gemahlen 600 g
12,22zł/kg

Preis: 7,33 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2030-08-31
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

Preis: 11,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-05-30
Big Nature Big Nature Erythrit Big Nature Big Nature Erythrit
1 kg

Preis: 25,34 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2029-02-06
Big Nature Gemahlener Big Nature Gemahlener
Bockshornklee von Big Nature 100 g
43,80zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Big Nature Big
Nature-Studentenmischung 200 g
43,20zł/kg

Preis: 8,64 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-03-31
Big Nature Big Nature Getrocknete, Big Nature Big Nature Getrocknete,
geschnittene Preiselbeeren 150 g
57,20zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-17
Big Nature Kaltgepresstes Hanföl Big Nature Kaltgepresstes Hanföl
von Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

Preis: 25,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Extra Big Nature Big Nature Bio Extra
natives Avocadoöl 250 ml
130,20zł/l

Preis: 32,55 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
Premium-Agavensirup 340 g
41,15zł/kg

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Big Nature Kaltgepresstes süßes Big Nature Kaltgepresstes süßes
Mandelöl von Big Nature 250 ml
82,08zł/l

Preis: 20,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5