Big Nature Erythrit

Big Nature
Big Nature ErythritBig Nature Erythrit
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

25,34 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623186

5903351623186

Preis: 25,34 zł

25.34 PLN 2029-02-06 NewCondition
100 % erytrytol
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna w 100 g0 kJ / 0 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany100 g
w tym alkohole wielowodorotlenowe100 g
w tym cukry0 g
błonnik0 g
białko0 g
sól0 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
100 % natury, naturalny zamiennik cukru, duża paka
Sicherheitshinweis:Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający
Marke:Big Nature
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Chiny
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Rücksendeadresse:Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Santini Santini Xylitol Santini Santini Xylitol
Birkenzucker 1 kg

Preis: 57,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
Bio Planet Bio Planet BIO demerara Bio Planet Bio Planet BIO demerara
brauner Rohrzucker 1 kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-02-28
Sweet Family Sweet Family Sweet Family Sweet Family
Kristallzucker 1 kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
69
Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
1 kg

Preis: 38,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-01-15
Kupiec Sandzucker Kupiec Sandzucker
400 g
11,48zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-30
Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
Süßstoff 100 tabl.

Preis: 5,85 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-30
Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

Preis: 31,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-17
Diamant Würfelzucker Diamant Würfelzucker
Big Nature Gemahlener Big Nature Gemahlener
Bockshornklee von Big Nature 100 g
43,80zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Big Nature Big
Nature-Studentenmischung 200 g
43,20zł/kg

Preis: 8,64 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-03-31
Big Nature Big Nature Pink Big Nature Big Nature Pink
Himalaya-Salz, fein 1.1 kg
8,17zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2030-05-31
Big Nature Big Nature Getrocknete, Big Nature Big Nature Getrocknete,
geschnittene Preiselbeeren 150 g
57,20zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-17
Big Nature Kaltgepresstes Hanföl Big Nature Kaltgepresstes Hanföl
von Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

Preis: 25,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Extra Big Nature Big Nature Bio Extra
natives Avocadoöl 250 ml
130,20zł/l

Preis: 32,55 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
Premium-Agavensirup 340 g
41,15zł/kg

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Big Nature Kaltgepresstes süßes Big Nature Kaltgepresstes süßes
Mandelöl von Big Nature 250 ml
82,08zł/l

Preis: 20,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5