Bio Food Tomatenkonzentrat 30%

Bio Food

SKŁADNIKI

\n

ekologiczne przetarte pomidory.

OPIS

\n

\n

Produkt \npasteryzowany, wyprodukowany z 1 kg świeżych ekologicznych pomidorów. Zawartość \n ekstraktu 30% +/- 2%.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
\n\n

Wartość \n energetyczna: 360 kJ/ 87 kcal

\n

Tłuszcz : < 0,5 g

\n

w tym \n kwasy tłuszczowe nasycone: < 0,1 g

\n

Węglowodany: 18,4 g

\n

w tym \n cukry: 12,9 g

\n

Białko: \n3,6 g

\n

Sól: 0,05 \ng

\n


\n

ZALECANE WARUNKI \nPRZECHOWYWANIA

\n

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu \nprzechowywać  w temp. 4°C \n nie dłużej niż 48 godzin.

\n


\n


\n


\n


\n


\n


Bio Food Tomatenkonzentrat 30%Bio Food Tomatenkonzentrat 30%
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-28

pojemność

cena za kilogram

66,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122173

5902693122173

Preis: 13,29 zł

13.29 PLN 2028-04-28 NewCondition

koncentrat z przetartych ekologicznych pomidorów, zawartość ekstraktu 30%.


face=\"Open Sans\">SKŁADNIKI


face=\"Open Sans\">ekologiczne przetarte pomidory.
size=\"2\">size=\"2\">
OPIS



Produkt
pasteryzowany, wyprodukowany z 1 kg świeżych ekologicznych pomidorów. Zawartość
ekstraktu 30% +/- 2%.

size=\"2\">face=\"Open Sans\">
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g

Wartość
energetyczna: 360 kJ/ 87 kcal


face=\"Open Sans\">Tłuszcz : < 0,5 g


w tym
kwasy tłuszczowe nasycone: < 0,1 g


face=\"Open Sans\">Węglowodany: 18,4 g


w tym
cukry: 12,9 g


Białko:
3,6 g


Sól: 0,05
g



size=\"2\">

face=\"Open Sans\">ZALECANE WARUNKI
PRZECHOWYWANIA


face=\"Open Sans\">Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu
przechowywać  w temp. 4°C
nie dłużej niż 48 godzin.












face=\"Open Sans\">


Rolnik Tomatenkonzentrat Rolnik Tomatenkonzentrat
200 g
21,60zł/kg

Preis: 4,32 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-08-27
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenmark 22% BIO 200 g
53,25zł/kg

Preis: 10,65 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-05-30
Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
30% 190 g
27,11zł/kg

Preis: 5,15 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-30
Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
80 g
34,50zł/kg

Preis: 2,76 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-05-08
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Tomatenkonzentrat 28% BIO 130 g
82,38zł/kg

Preis: 10,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-14
Jamar Jamar Tomatenmark Jamar Jamar Tomatenmark
180 g
20,50zł/kg

Preis: 3,69 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-05-31
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

Preis: 3,20 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2028-05-21
Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
Tomatenpüree BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-14
Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
Saft der eingelegten Karotten 300 ml
29,10zł/l

Preis: 8,73 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Food Bio Food Bio BIO Bio Food Bio Food Bio BIO
eingelegter Gurkensaft 300 ml
23,93zł/l

Preis: 7,18 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Food ökologische Bio Food ökologische
BIO
ökologische Cranberry-Saft ökologische Cranberry-Saft
Cranberry-Saft 300 ml
66,63zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
eingelegte Gurken 760 g
23,53zł/kg

Preis: 17,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-09-19
Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
700 ml
21,41zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Bio Food Vegetarischer Bio Food Bio Food Vegetarischer
roter Borschtsch BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-01-15
Bio Food Bio Food Sauerkraut mit Bio Food Bio Food Sauerkraut mit
Möhren BIO 700 g
14,29zł/kg

Preis: 10 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5