Dawtona Tomato

Dawtona
55
bardzo dobry produktDawtona Tomato
45Dawtona Tomato
Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Dawtona TomatoDawtona Tomato
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-08

pojemność

cena za kilogram

34,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001245

5901713001245

Preis: 2,76 zł

2.76 PLN 2028-05-08 NewCondition
Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
80 g
34,88zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-10
Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Rücksendeadresse:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Jola , 2018-02-26 11:58:37bardzo dobry produkt



Jamar Jamar Tomatenmark Jamar Jamar Tomatenmark
80 g
37,38zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2028-01-31
Rolnik Tomatenkonzentrat Rolnik Tomatenkonzentrat
200 g
21,60zł/kg

Preis: 4,32 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-08-27
Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
30% 190 g
27,11zł/kg

Preis: 5,15 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-30
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Tomatenkonzentrat 28% BIO 130 g
82,38zł/kg

Preis: 10,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-14
Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
Tomatenkonzentrat 30% 200 g
66,45zł/kg

Preis: 13,29 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-28
Jamar Jamar Tomatenmark Jamar Jamar Tomatenmark
180 g
20,50zł/kg

Preis: 3,69 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-05-31
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

Preis: 3,20 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2028-05-21
Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
400 g
13,00zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-10-08
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
500 g
11,04zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5