Bio- Olivenöl extra vergine

Bio Planete
51Bio- Olivenöl extra vergine
Bio- Olivenöl extra vergineBio- Olivenöl extra vergine
BIO
masa netto

masa netto

1 l

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

71,15 zł / l

kraj

Herkunftsland

Francja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020223508

3445020223508

Preis: 71,15 zł

71.15 PLN 2027-04-30 NewCondition
ekologiczna oliwa z oliwek extra virgin 100% tłoczona na zimno.

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli FR BIO 01
Bio Planete
Herkunftsland:Francja
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
    1 litr

    Preis: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-03-04
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
    91,96zł/l

    Preis: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-17
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-25
    Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
    leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-06
    Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
    Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-27
    Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
    Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    Preis: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-12-18
    Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
    ersten Kaltpressung 500 ml
    62,52zł/l

    Preis: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-27
    Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
    Kochen und Braten BIO 500 ml
    39,98zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
    Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
    35,64zł/l

    Preis: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    extra vergine BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Preis: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    für BIO Braten 500 ml
    94,28zł/l

    Preis: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-01
    Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
    Glutenfreies BIO Kastanienmehl 400 g
    48,63zł/kg

    Preis: 19,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
    BIO
    Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee
    Braten BIO Ghee 500 ml
    85,12zł/l

    Preis: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
    Kokosnussöl, geruchlos, BIO 400 ml
    77,85zł/l

    Preis: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete Pizza- und Bio Planete Bio Planete Pizza- und
    Nudelöl mit Chili- und Tomatengeschmack 250 ml
    114,52zł/l

    Preis: 28,63 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5