Bio Planet BIO Sushireis

Bio Planet

Ekologiczny ryż biały okrągły doskonały do sushi. Grube, okrągłe, lekko przezroczyste ziarna gwarantują idealny smak sushi. Polecamy również do zup, sałatek i jako składnik farszów.

Bio Planet BIO SushireisBio Planet BIO Sushireis
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-23

pojemność

cena za kilogram

23,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605416482

5902605416482

Preis: 11,89 zł

11.89 PLN 2027-04-23 NewCondition

ryż do sushi* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1481 kJ / 349 kcal
Tłuszcz - 0,5 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g
Węglowodany - 79 g,
w tym cukry - 0,2 g
Białko - 6,5 g
Sól - 0,01 g


Ekologiczny ryż biały okrągły doskonały do sushi. Grube, okrągłe, lekko przezroczyste ziarna gwarantują idealny smak sushi. Polecamy również do zup, sałatek i jako składnik farszów.


Zubereitungshinweise:

uprzednio wypłukany ryż gotujemy w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu pod przykryciem ok. 15 minut.


Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreier weißer Basmatireis 500 g
23,76zł/kg

Preis: 11,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-04
Bio Planet Bio Planet Glutenfreier Bio Planet Bio Planet Glutenfreier
weißer Jasminreis BIO 500 g
21,44zł/kg

Preis: 10,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Bio Planet Bio Planet runder Bio Planet Bio Planet runder
Naturreis BIO 500 g
22,48zł/kg

Preis: 11,24 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-12
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreier weißer Langkornreis 500 g
18,44zł/kg

Preis: 9,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-09-28
Bio Planet Bio Planet Reis Arborio Bio Planet Bio Planet Reis Arborio
Risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

Preis: 17,47 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-02-10
Melvit Sofortreisflocken Melvit Sofortreisflocken
500 g
15,68zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-01-28
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
Bio-Basmati-Reis 500 g
26,72zł/kg

Preis: 13,36 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-28
Bio Planet Bio Planet Weißer Bio Planet Bio Planet Weißer
Jasminreis Glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 16,23 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-12-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5