Bio Planet BIO Getrocknete Feigen

Bio Planet

Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.

Bio Planet BIO Getrocknete FeigenBio Planet BIO Getrocknete Feigen
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-28

pojemność

cena za kilogram

86,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660336

5907814660336

Preis: 86,20 zł

86.20 PLN 2027-11-28 NewCondition

figi suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1086 kJ / 257 kcal
Tłuszcz - 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 54 g
w tym cukry - 48 g
Białko - 3,3 g
Sól - 0,03 g


Ekologiczne figi mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Świetnie nadają się do dosładzania dżemów owocowych. Polecamy jako dodatek do porannej owsianki, ciast, deserów. Na suszonych figach może występować biały nalot. Jest to zjawisko naturalne, związane z wytrącaniem się fruktozy, które nie wpływa na jakość produktu.


Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 1 kg

Preis: 41,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Datteln ohne Bio Planet Bio Planet Datteln ohne
Kerne, getrocknet glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 32,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet California Bio Planet Bio Planet California
Prunes kernlos glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 77,51 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
getrocknete Goji-Beeren 1 kg

Preis: 76,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-10
Bio Planet Bio Planet Mulberry Bio Planet Bio Planet Mulberry
weiß getrocknet BIO 1 kg

Preis: 94,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-06
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet getrocknete Feigen Bio Planet getrocknete Feigen
400 g
89,98zł/kg

Preis: 35,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-28
Florpak FLORPAK Figa getrocknet Florpak FLORPAK Figa getrocknet
250 g
43,96zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
85,53zł/kg

Preis: 34,21 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5