Bio Planet Mulberry weiß getrocknet BIO

Bio Planet Ekologiczne suszone owoce morwy białej to niezwykle ciekawa w smaku i pożywna przekąska. Morwa doskonale sprawdza się również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.
Bio Planet Mulberry weiß getrocknet BIOBio Planet Mulberry weiß getrocknet BIO
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-06

pojemność

cena za kilogram

94,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983780137

5902983780137

Preis: 94,88 zł

94.88 PLN 2027-10-06 NewCondition
morwa biała suszona* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna - 1442 kJ / 340 kcal Tłuszcz - 1,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g Węglowodany - 75 g w tym cukry - 38 g Białko - 4,2 g Sól - 0,2 g
Ekologiczne suszone owoce morwy białej to niezwykle ciekawa w smaku i pożywna przekąska. Morwa doskonale sprawdza się również jako składnik sałatek, kompotów, dżemów, marmolad, win i likierów.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 1 kg

Preis: 41,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Datteln ohne Bio Planet Bio Planet Datteln ohne
Kerne, getrocknet glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 32,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet California Bio Planet Bio Planet California
Prunes kernlos glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 77,51 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 1 kg

Preis: 86,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
getrocknete Goji-Beeren 1 kg

Preis: 76,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-10
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
85,53zł/kg

Preis: 34,21 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5