Bio Planet Getrocknete gesalzene Tomaten BIO

Bio Planet

Ekologiczne pomidory suszone doskonale sprawdzają się jako dodatek do zapiekanek warzywnych i zup. Polecamy również w postaci rozdrobnionej jako przyprawę np. do risotto.

Bio Planet Getrocknete gesalzene Tomaten BIOBio Planet Getrocknete gesalzene Tomaten BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

70,07 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663504

5907814663504

Preis: 10,51 zł

10.51 PLN 2026-12-31 NewCondition

ekologiczne suszone pomidory (93 %), sól morska (7 %).


Wartość energetyczna - 1189 kJ / 282 kcal
Tłuszcz - 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,4 g
Węglowodany - 44 g
w tym cukry - 38 g
Błonnik - 12 g
Białko - 14 g
Sól - 7,0 g


Ekologiczne pomidory suszone doskonale sprawdzają się jako dodatek do zapiekanek warzywnych i zup. Polecamy również w postaci rozdrobnionej jako przyprawę np. do risotto.


Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne
dunkelgrün BIO 150 g
63,80zł/kg

Preis: 9,57 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
erweitert BIO 150 g
64,93zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne
Kürbiskerne (in Europa angebaut) BIO 150 g
66,60zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Planet Bio Bio Planet Planet Bio
Hanf-Protein-Pulver BIO 150 g
68,07zł/kg

Preis: 10,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka Florpak FLORPAK Pestka
Kürbisschale 150 g
54,27zł/kg

Preis: 8,14 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-09-30
Florpak Geschälte Sonnenblumen Florpak Geschälte Sonnenblumen
FLORPAK 150 g
26,60zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet Baobab Bio Planet Bio Planet Baobab
Pulver BIO 150 g
101,13zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-02
Bio Planet Bio Planet Gesalzene Bio Planet Bio Planet Gesalzene
getrocknete Tomaten BIO 400 g
64,68zł/kg

Preis: 25,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5