Florpak Haselnuss ohne Schale

Florpak
55
Bardzo smaczne orzeszki, duże i pachnące orzechami :)Florpak Haselnuss ohne Schale
53Florpak Haselnuss ohne Schale
Florpak Haselnuss ohne SchaleFlorpak Haselnuss ohne Schale
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

135,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701651

5901931701651

Preis: 20,29 zł

20.29 PLN 2027-05-31 NewCondition

Orzech laskowy.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Mariola , 2021-03-16 15:17:19Bardzo smaczne orzeszki, duże i pachnące orzechami :)



Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
geschälte Pistazien 150 g
285,13zł/kg

Preis: 42,77 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Haselnüsse 100 g
171,50zł/kg

Preis: 17,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-30
Sante Sante Haselnüsse Sante Sante Haselnüsse
100 g
112,70zł/kg

Preis: 11,27 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-01-21
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Haselnüsse 350 g
153,71zł/kg

Preis: 53,80 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
blanchierte Haselnüsse geröstet 350 g
154,91zł/kg

Preis: 54,22 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-12
Bakalland Bakalland Haselnüssen Bakalland Bakalland Haselnüssen
Verfallsdatum 2027-01-30
Bakalland Bakalland Kokosraspeln Bakalland Bakalland Kokosraspeln
Verfallsdatum
2027-08-30
Florpak rote Bohnen in der Tasche Florpak rote Bohnen in der Tasche
FLORPAK 400g 500 g
12,64zł/kg

Preis: 6,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Florpak FLORPAK Bohnen Weiße Florpak FLORPAK Bohnen Weiße
Uniform 500 g
18,54zł/kg

Preis: 9,27 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-30
Florpak FLORPAK Beans Giants Florpak FLORPAK Beans Giants
450 g
23,38zł/kg

Preis: 10,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-30
Florpak FLORPAK Bohnen Riesen Florpak FLORPAK Bohnen Riesen
Medium 450 g
21,36zł/kg

Preis: 9,61 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-06-30
Florpak FLORPAK Rote Linsen Florpak FLORPAK Rote Linsen
500 g
16,38zł/kg

Preis: 8,19 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-06-30
Florpak FLORPAK Grüne Linsen Florpak FLORPAK Grüne Linsen
500 g
14,30zł/kg

Preis: 7,15 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-12-31
Florpak FLORPAK Suppe Griechisch Florpak FLORPAK Suppe Griechisch
400 g
19,33zł/kg

Preis: 7,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5