Bio Planet Kidneybohnen in BIO-Salzlake

Bio Planet

Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

Bio Planet Kidneybohnen in BIO-SalzlakeBio Planet Kidneybohnen in BIO-Salzlake
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

24,34 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983781004

5902983781004

Preis: 8,52 zł

8.52 PLN 2028-12-31 NewCondition

fasolka kidney*, woda, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 423 kJ / 100 kcal
Tłuszcz: 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 13 g
w tym cukry: 1,5 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 7,7 g
Sól: 0,5 g


Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.


Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Campomar Campomar Nature Schwarze Campomar Campomar Nature Schwarze
Oliven mit BIO-Stein 350 g
45,69zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Campomar Natur grüne Oliven ohne Campomar Natur grüne Oliven ohne
Kern bio 350 g
36,14zł/kg

Preis: 12,65 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-02-02
Rolnik Farmer Rüben ganze Rolnik Farmer Rüben ganze
350 g
16,80zł/kg

Preis: 5,88 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-04-15
Bio Europa Bio Europe Kichererbsen Bio Europa Bio Europe Kichererbsen
in Salzlake in einem Glas BIO 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven Alce Nero Alce Nero Grüne Oliven
Bella Di Cerignola mit Stein in BIO-Marinade 350 g
70,40zł/kg

Preis: 24,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5