Biominki Andruty Cocoa BIO

Biominki
51Biominki Andruty Cocoa BIO
Biominki Andruty Cocoa BIOBiominki Andruty Cocoa BIO
BIO
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

140,31 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900362009

5903900362009

Preis: 4,49 zł

4.49 PLN 2026-10-20 NewCondition
Mąka pszenna*, miód wielokwiatowy* 5 %, kakao* 2 %, olej rzepakowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wisła Wisla Baton Sękacz Wisła Wisla Baton Sękacz
    Verfallsdatum 2027-01-08
    Wisła Wisla Baton Sękacz Cocoa Wisła Wisla Baton Sękacz Cocoa
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
    Verfallsdatum 2027-05-26
    Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
    Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
    47,69zł/kg

    Preis: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
    36 g
    52,22zł/kg

    Preis: 1,88 zł

    PLN
    1
    118
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
    Verfallsdatum 2027-05-18
    Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
    -Wafern 180 g
    23,39zł/kg

    Preis: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Biominki Biominki Fruchtgelee ohne Biominki Biominki Fruchtgelee ohne
    BIO
    Biominki Fruchtgelee ohne Gelatine BIO Biominki Fruchtgelee ohne Gelatine BIO
    Gelatine BIO 100 g
    123,70zł/kg

    Preis: 12,37 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-11-08
    Biominki Biominki Biominki Biominki
    Mais-Hirse-Waffeln, ungesalzen, BIO 62 g
    93,55zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-11-25
    Biominki Biominki Biominki Biominki
    Buchweizenwaffeln, ungesalzen, BIO 60 g
    79,67zł/kg

    Preis: 4,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-01
    Biominki Biominki Glutenfreie Biominki Biominki Glutenfreie
    Mais-Puffs, Bio 150 g
    69,40zł/kg

    Preis: 10,41 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-03-23
    Biominki Biominks BIO Biominki Biominks BIO
    Buchweizenscheiben 55 g
    98,00zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2026-11-25
    Biominki Biominki
    75 g
    76,93zł/kg

    Preis: 5,77 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Biominki Biominka Balls mit Biominki Biominka Balls mit
    BIO-Schokoladengeschmack 500 g
    39,12zł/kg

    Preis: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-06
    Biominki Biominks Biominki Biominks
    BIO-Honigbällchen 500 g
    38,42zł/kg

    Preis: 19,21 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-05-20
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5