, nach dem 7. Monat, po 7. miesiącu

BoboVita
54, nach dem 7. Monat, po 7. miesiącu
DRODZY RODZICE, ZMIENIAMY NASZE OPAKOWANIA – WKRÓTCE POJAWIĄ SIĘ NA NICH BOHATEROWIE Z BAJKI PEPPA PIG. W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAMÓWIONY PRODUKT MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ OD ZDJĘCIA NA STRONIE. Przepyszne chrupeczki BoboVita Bio: - kształt dopasowany do małej rączki - wsparcie w nauce gryzienia - gotowe do schrupania w domu, na spacerze i w podróży - bogactwo smaków - składniki ze 100% certyfikowanych upraw Bio - bez glutenu - bez dodatku soli, bez dodatku cukru - zgodnie z przepisami prawa bez konserwantów, bez barwników i wzmacniaczy smaku Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-06

pojemność

cena za kilogram

241,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852048272

5900852048272

Preis: 4,83 zł

4.83 PLN 2027-07-06 NewCondition
mąka kukurydziana* 95,5 %, proszek bananowy* 4,5 %, tiamina (wit. B1), *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 1652 / 390 kJ / kcal
Tłuszcz, w tym: 2,2 g
- kwasy nasycone 0,6 g
Węglowodany, w tym: 84 g
- cukry 3,3 g
Błonnik 2,7 g
Białko 7,1 g
Sól 0,01 g
Tiamina 0,8 mg (160 %)**
**% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
DRODZY RODZICE, ZMIENIAMY NASZE OPAKOWANIA – WKRÓTCE POJAWIĄ SIĘ NA NICH BOHATEROWIE Z BAJKI PEPPA PIG. W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAMÓWIONY PRODUKT MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ OD ZDJĘCIA NA STRONIE. Przepyszne chrupeczki BoboVita Bio: - kształt dopasowany do małej rączki - wsparcie w nauce gryzienia - gotowe do schrupania w domu, na spacerze i w podróży - bogactwo smaków - składniki ze 100% certyfikowanych upraw Bio - bez glutenu - bez dodatku soli, bez dodatku cukru - zgodnie z przepisami prawa bez konserwantów, bez barwników i wzmacniaczy smaku Produkt dla niemowląt i małych dzieci.
Eigenschaften:bez dodatku soli, bez dodatku cukru
Sicherheitshinweis:BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO wyśmienicie BANANOWE powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj chrupków w pozycji leżącej, aby dziecko się nie zadławiło.
Marke:BoboVita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekstrudowane chrupki kukurydziane bio wyśmienicie bananowe.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-014 Rolnictwo UE/spoza UE Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: nadruk na dole opakowania Przechowuj w suchym miejscu w temperaturze pokojowej i zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu torebki należy ją ponownie szczelnie zamknąć, aby produkt był chrupki i nie doszło do zanieczyszczenia. Należy spożyć w ciągu 2 dni po otwarciu.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Hipp HiPP Batonik Müsli Friend Hipp HiPP Batonik Müsli Friend
    Äpfel-Pfirsiche mit BIO-Getreide 20 g
    224,50zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-06-08
    Hipp HiPP Müsliriegel Friend Hipp HiPP Müsliriegel Friend
    Äpfel-Vanille mit BIO Butterkeksen nach dem 11. Monat 20 g
    224,50zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    46
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO
    nach dem 7. Monat 30 g
    218,00zł/kg

    Preis: 6,54 zł

    PLN
    1
    38
    Verfallsdatum 2027-08-04
    Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
    nach dem 7. Monat 34 g
    192,35zł/kg

    Preis: 6,54 zł

    PLN
    1
    54
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere
    nach dem 7. Monat 30 g
    218,00zł/kg

    Preis: 6,54 zł

    PLN
    1
    39
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund
    Bananen-Kirschen-Joghurt BIO nach dem 11. Monat 23 g
    195,22zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    56
    Verfallsdatum 2027-04-29
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Müsli Hipp HiPP Müsli
    Bananen-Äpfel-Pflaumen BIO nach dem 9. Monat 200 g
    58,95zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
    Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
    208,33zł/kg

    Preis: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-11-12
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2028-01-02
    BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
    modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
    45,17zł/kg

    Preis: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-01-20
    BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
    Verfallsdatum 2027-10-09
    BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
    Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
    42,05zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    Verfallsdatum 2027-08-06
    BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
    aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
    34,32zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-01
    BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
    nach dem 6. Monat 180 g
    46,83zł/kg

    Preis: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-06
    BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
    Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
    34,32zł/kg

    Preis: 4,29 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-08-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5