HiPP Apfelreiswaffeln BIO, nach dem 7. Monat, po 7. miesiącu

Hipp
55
Dzieci je uwielbiają, jedzą chętnie do jogurtu naturalnego. Lubią chrupać te wafelki, idealnie pasują do małych rączek :)HiPP Apfelreiswaffeln BIO, nach dem 7. Monat, po 7. miesiącu
54HiPP Apfelreiswaffeln BIO, nach dem 7. Monat, po 7. miesiącu
Delikatnie owocowa przyjemność chrupania! Jabłkowe wafelki ryżowe HiPP BIO zostały wytworzone z ekologicznego ryżu i zagęszczonego soku jabłkowego. Dlatego są naturalnie delikatne i mają wyśmienity, owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek. Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - z ekologicznego ryżu - słodycz tylko z owoców - bez aromatów
HiPP Apfelreiswaffeln BIOHiPP Apfelreiswaffeln BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-04

pojemność

cena za kilogram

218,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9062300130635

9062300130635

Preis: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-08-04 NewCondition
ryż* 88 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1668/393
tłuszcz0,8 g
- w tym kwasy nasycone0,1 g
węglowodany88,6 g
- w tym cukry8,3 g
błonnik0,8 g
białko7,4 g
sól<0,05 g
tiamina (witamina B₁)0,90 mg (180 %)¹
Inne
sód<0,02 g
¹% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Eigenschaften:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, słodycz tylko z owoców
Sicherheitshinweis:Ważna informacja: niebezpieczeństwo zadławienia! Wafleki ryżowe HiPP BIO powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj, gdy dziecko leży. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
Marke:HiPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczne jabłkowe wafleki ryżowe dla niemowląt.
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni.
Zubereitung und Verwendung:Pomysł na przekąskę: 3-5 wafelków, najlepiej jako część drugiego śniadania lub podwieczorku. Jakość tego produktu w momencie opuszczenia zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Rücksendeadresse:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2019-05-29 21:13:18Dzieci je uwielbiają, jedzą chętnie do jogurtu naturalnego. Lubią chrupać te wafelki, idealnie pasują do małych rączek :)



Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-08-06
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse
Erdbeer Mais Krümel nach dem 11. Monat 30 g
242,67zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
PREIS REDUZIERT -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO Karotten-Kürbis-Reis nach dem 11. Monat 30 g
187,67zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Käse-Mais-Chips nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-12
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
nach dem 11. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-09
Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO Hipp HiPP Berry Rice Wafers BIO
nach dem 7. Monat 34 g
192,35zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-07-30
BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
Świnka Peppa nach dem 7. Monat 20 g
241,50zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-07-06
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5