HiPP Fruit Bar Ein Freund Bananen-Kirschen-Joghurt BIO, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

Hipp
51HiPP Fruit Bar Ein Freund Bananen-Kirschen-Joghurt BIO, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu
HiPP Fruit Bar Ein Freund Bananen-Kirschen-Joghurt BIOHiPP Fruit Bar Ein Freund Bananen-Kirschen-Joghurt BIO
BIO
masa netto

masa netto

23 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

195,22 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300298132

4062300298132

Preis: 4,49 zł

4.49 PLN 2027-04-29 NewCondition
płatki bananowe* 29 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok jabłkowy* 14 %, pełnoziarnista mąka owsiana* 13 %, zagęszczony sok winogronowy*, zagęszczony sok wiśniowy* 5 %, olej słonecznikowy*, sproszkowany jogurt z chudego mleka* 3 %, mąka pszenna*, zagęszczony sok z aronii*, skrobia ziemniaczana*, zagęszczony sok marchwiowy*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1517/359
tłuszcz6,0 g
- w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany68,2 g
- w tym cukry35,2 g
błonnik5,0 g
białko5,6 g
sól< 0,05 g
Inne
sód< 0,02 g

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku aromatów, słodycz tylko z owoców
Sicherheitshinweis:WAŻNE: Podawaj wyłącznie pod opieką dorosłego. Nie podawaj, kiedy dziecko leży lub jest w ruchu. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej dziecka.
Marke:HiPP
Über die Marke:HiPP BIO od pokoleń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Miękki, owocowy batonik dla małych dzieci.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Hipp Hipp Fruchtriegel Friend Hipp Hipp Fruchtriegel Friend
    Bananen - Äpfel nach dem 11. Monat 23 g
    195,22zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum
    2027-07-03
    Hipp Hipp Fruchtriegel Freund von Hipp Hipp Fruchtriegel Freund von
    Äpfeln – Bananen – Himbeeren nach dem 11. Monat 23 g
    195,22zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    50
    Verfallsdatum
    2027-07-07
    Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
    23 g
    284,35zł/kg

    Preis: 6,54 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum
    2027-02-16
    Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki Hipp HiPP BIO Ekologiczne wafelki
    nach dem 14. Monat 23 g
    338,26zł/kg

    Preis: 7,78 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-07-24
    Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
    Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
    208,33zł/kg

    Preis: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-28
    Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse Fruchtbar Fruchtbar BIO Hirse
    Erdbeer Mais Krümel nach dem 11. Monat 30 g
    242,67zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-04
    PREIS REDUZIERT -10%
    Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
    - BIO Karotten-Kürbis-Reis nach dem 11. Monat 30 g
    187,67zł/kg

    Preis: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-20
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Müsli Hipp HiPP Müsli
    Erdbeeren-Himbeeren BIO 200 g
    58,95zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    Hipp HiPP Müsli 7 Müsli mit Hipp HiPP Müsli 7 Müsli mit
    Bananen BIO nach dem 11. Monat 200 g
    58,95zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Hipp HiPP Batonik Müsli Friend Hipp HiPP Batonik Müsli Friend
    Äpfel-Pfirsiche mit BIO-Getreide 20 g
    224,50zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-06-08
    Hipp HiPP Müsliriegel Friend Hipp HiPP Müsliriegel Friend
    Äpfel-Vanille mit BIO Butterkeksen nach dem 11. Monat 20 g
    224,50zł/kg

    Preis: 4,49 zł

    PLN
    1
    46
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
    und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
    33,59zł/kg

    Preis: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
    Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
    33,59zł/kg

    Preis: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
    Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
    33,59zł/kg

    Preis: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
    nach dem 4. Monat 200 ml
    28,70zł/l

    Preis: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    Verfallsdatum 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
    125 g
    41,12zł/kg

    Preis: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5