Bosphaera Reisöl

Bosphaera Olej ryżowy jest cennym źródłem witaminy E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę. Jest bardzo lekki i szybko się wchłania, przez co nie blokuje porów skóry. Można go stosować również do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów. Polecany do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza: suchej, wrażliwej, podrażnionej, dojrzałej, mieszanej, z przebarwieniami. Olej roślinny możesz stosować solo, najlepiej na wcześniej zwilżoną skórę lub włosy. Możesz także dodać kilka kropel oleju do ulubionej maseczki czy kremu. Połącz go z odrobiną olejku eterycznego a powstanie prosta mikstura idealna do masażu ciała. Olej roślinny możesz wykorzystać również podczas masażu twarzy – ręcznego lub z użyciem płytki gua sha czy rollera.
Bosphaera Reisöl  Bosphaera Reisöl
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

334,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175902467

5903175902467

Preis: 16,72 zł

16.72 PLN NewCondition
Olej ryżowy jest cennym źródłem witaminy E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nawilża, uelastycznia i regeneruje skórę. Jest bardzo lekki i szybko się wchłania, przez co nie blokuje porów skóry. Można go stosować również do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów. Polecany do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza: suchej, wrażliwej, podrażnionej, dojrzałej, mieszanej, z przebarwieniami. Olej roślinny możesz stosować solo, najlepiej na wcześniej zwilżoną skórę lub włosy. Możesz także dodać kilka kropel oleju do ulubionej maseczki czy kremu. Połącz go z odrobiną olejku eterycznego a powstanie prosta mikstura idealna do masażu ciała. Olej roślinny możesz wykorzystać również podczas masażu twarzy – ręcznego lub z użyciem płytki gua sha czy rollera.
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

Preis: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

Preis: 12,17 zł

PLN
1
3
Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
50 ml
232,80zł/l

Preis: 11,64 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Soft Intensiv Nivea Nivea Soft Intensiv
feuchtigkeitsspendende Creme 300 ml
73,00zł/l

Preis: 21,90 zł

PLN
1
12
Hipp Hipp Körper- und Hipp Hipp Körper- und
Haarwaschgel von der Geburt 400 ml
62,48zł/l

Preis: 24,99 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Zucker-Körperpeeling mit Beeren und Feigen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
336,70zł/kg

Preis: 33,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
321,40zł/kg

Preis: 32,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Anti-Falten-Creme 50 g
845,80zł/kg

Preis: 42,29 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-20
Bosphaera Bosphaera Velvet Bosphaera Bosphaera Velvet
Augencreme 20 g
3 084,50zł/kg

Preis: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Körperbutter, schwarze Orchidee Feuchtigkeitsspendende und regenerierende 200 g
232,40zł/kg

Preis: 46,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, lila Pfingstrosen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-08
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5