Cenos Bohnen

Cenos
51Cenos Bohnen
Fasola biała drobna jest znakomitym źródłem białka. Idealnie sprawdza się jako dodatek do wielu tradycyjnych dań, nie tylko polskiej kuchni, nadając im charakterystyczny smak i aromat.
Cenos BohnenCenos Bohnen
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

20,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977007963

5900977007963

Preis: 8,37 zł

8.37 PLN 2027-06-30 NewCondition
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
wartość energetyczna 1203 kJ
wartość energetyczna 288 kcal
tłuszcz 1,6 g
w tym kwasy nasycone 0,2 g
węglowodany 61,6 g
w tym cukry 2,7 g
błonnik 15,7 g
białko 21,4 g
sól <0,01 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Fasola biała drobna jest znakomitym źródłem białka. Idealnie sprawdza się jako dodatek do wielu tradycyjnych dań, nie tylko polskiej kuchni, nadając im charakterystyczny smak i aromat.
Marke:Cenos
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fasola biała drobna
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Rezepte:
Verpackungsart:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Adresse des Herstellers:Cenos Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cenos gelbe Erbsen geschält Cenos gelbe Erbsen geschält
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Kupiec Bohnen schönen Jas Tyczny Kupiec Bohnen schönen Jas Tyczny
    400 g
    30,35zł/kg

    Preis: 12,14 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
    400 g
    8,38zł/kg

    Preis: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Kupiec Hänsel schöne Buschbohnen Kupiec Hänsel schöne Buschbohnen
    400 g
    18,53zł/kg

    Preis: 7,41 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Bio Planet Bio Planet
    400 g
    34,45zł/kg

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-09
    Bio Planet Bio Planet BIO rote Bio Planet Bio Planet BIO rote
    Linsen 400 g
    26,38zł/kg

    Preis: 10,55 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Cenos Gerste Mazurska Cenos Gerste Mazurska
    400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Cenos Cenos, Gerstengrütze Cenos Cenos, Gerstengrütze
    Wiejska 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Cenos Cenos gerösteter Buchweizen Cenos Cenos gerösteter Buchweizen
    4x100g 400 g
    13,40zł/kg

    Preis: 5,36 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Cenos Grütze geschält Gerste Cenos Grütze geschält Gerste
    Kujawski 4x100g 400 g
    8,00zł/kg

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Cenos Langkorn- Reis 4x100g Cenos Langkorn- Reis 4x100g
    400. g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Cenos natürlichen braunen Reis Cenos natürlichen braunen Reis
    - lange 4x100g 400. g
    11,65zł/kg

    Preis: 4,66 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Cenos Bohnen Riesen Cenos Bohnen Riesen
    400 g
    20,93zł/kg

    Preis: 8,37 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5