Chia Samen Melvit Spanisch Salbei

Melvit Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej stosowane są jako dodatek do owsianki, sałatek, musli, koktajli, ugotowanych kasz, ziemniaków, jako posypka do warzyw. Zmielone nasiona chia można łączyć z mąką do wypieku ciast, naleśników, puddingów, zup czy wypieku chleba.
Chia Samen Melvit Spanisch SalbeiChia Samen Melvit Spanisch Salbei
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-25

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827015737

5906827015737

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-04-25 NewCondition
100% nasiona czarnej chia (szałwia hiszpańska)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1861 kJ / 451 kcal
Tłuszcz 31 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,8 g
Węglowodany 5 g
w tym cukry 0,8 g
Błonnik 34 g
Białko 21 g
Sól 0,02 g

Informacja dla alergików: produkt może zawierać orzechy, sezam, gluten.
Allergiehinweis:
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej stosowane są jako dodatek do owsianki, sałatek, musli, koktajli, ugotowanych kasz, ziemniaków, jako posypka do warzyw. Zmielone nasiona chia można łączyć z mąką do wypieku ciast, naleśników, puddingów, zup czy wypieku chleba.
Marke:Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Dzienne spożycie nie może przekroczyć 15 g produktu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:Melvit S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Rücksendeadresse:Melvit S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 50
fax /+48 29/ 760 98 41
Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
150 g
46,60zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne Bio Planet Bio Planet Kürbiskerne
dunkelgrün BIO 150 g
63,80zł/kg

Preis: 9,57 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Getrocknete Bio Planet Bio Planet Getrocknete
gesalzene Tomaten BIO 150 g
70,07zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
erweitert BIO 150 g
64,93zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne Bio Planet Bio Planet dunkelgrüne
Kürbiskerne (in Europa angebaut) BIO 150 g
66,60zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Bio Planet Planet Bio Bio Planet Planet Bio
Hanf-Protein-Pulver BIO 150 g
68,07zł/kg

Preis: 10,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka Florpak FLORPAK Pestka
Kürbisschale 150 g
54,27zł/kg

Preis: 8,14 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-09-30
Florpak Geschälte Sonnenblumen Florpak Geschälte Sonnenblumen
FLORPAK 150 g
26,60zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-31
Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2031-07-05
Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-07
Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
400 g
8,38zł/kg

Preis: 3,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-03
Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
400 g
9,35zł/kg

Preis: 3,74 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-27
Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
weiß 400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-11
Melvit geröstete Melvit geröstete
Buchweizengrütze 4x100g 400 g
13,33zł/kg

Preis: 5,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-17
Melvit Reismehl Melvit Reismehl
1 kg
11,00zł/kg

Preis: 11 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5