Chicorée Natürliche Apfelchips

Cykoria
55
doskonaleChicorée Natürliche Apfelchips
51Chicorée Natürliche Apfelchips
Dzięki specjalnemu procesowi obróbki chipsy jabłkowe są wyjątkowo chrupkie i kruche. Można je spożywać bezpośrednio lub mieszając z jogurtem, muesli.
Chicorée Natürliche ApfelchipsChicorée Natürliche Apfelchips
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

91,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288432003

5900288432003

Preis: 27,54 zł

kaufen 6 szt. für 27.13 zł/szt
27.54 PLN 2027-09-30 NewCondition
jabłko suszone
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
Wartość energetyczna 1455 kJ / 344 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 75 g
w tym cukry 68 g
Błonnik 17 g
Białko 2,3 g
Sól 0,02 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dzięki specjalnemu procesowi obróbki chipsy jabłkowe są wyjątkowo chrupkie i kruche. Można je spożywać bezpośrednio lub mieszając z jogurtem, muesli.
Eigenschaften:z jabłek z polskich sadów
Marke:Cykoria
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Ważne! Spożycie bezpośrednio po otwarciu opakowania gwarantuje najlepszą chrupkość i kruchość produktu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Maria , 2024-02-29 15:57:38doskonale



Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-05-14
Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
Kartoffeln aus dem Garten 130 g
60,00zł/kg

Preis: 7,80 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
60,38zł/kg

Preis: 7,85 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-02-23
Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack
Snacks zum Braten 400 g
14,15zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-29
Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
150 g BIO - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gesüßte Bananenchips 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-31
Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
75,10zł/kg

Preis: 7,51 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-12-14
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5