Ekologiczna oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Mieszanka oliw z oliwek pochodzących z Unii Europejskiej.
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-20

pojemność

cena za litr

63,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8010445005845

8010445005845

Preis: 31,99 zł

31.99 PLN 2027-09-20 NewCondition
Ekologiczna oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 100%.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 3389 kJ/ 824 kcal Tłuszcz 91.6 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13 g Węglowodany 0 g w tym cukry 0 g Białko 0 g Sól 0 g
Ekologiczna oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Mieszanka oliw z oliwek pochodzących z Unii Europejskiej.
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-27
Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
ersten Kaltpressung 500 ml
62,52zł/l

Preis: 31,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-27
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
Traubenkernöl Monini 500 ml
36,38zł/l

Preis: 18,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-22
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
Kochen und Braten BIO 500 ml
39,98zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-30
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
extra vergine BIO 500 ml
72,90zł/l

Preis: 36,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
für BIO Braten 500 ml
94,28zł/l

Preis: 47,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5