Cocoa Haferflocken Cookies

Sante
41Cocoa Haferflocken Cookies
Dlaczego warto jeść Ciasteczka owsiane Sante? Ciasteczka owsiane Sante to zdrowa, pożywna i smaczna przekąska. Ich podstawą jest pełne ziarno owsa bez dodatku pszenicy. Ciasteczka owsiane Sante zawierają 55% pełnego ziarna owsa oraz są źródłem tiaminy, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, cynku, potasu i fosforu. Fosfor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.** **Już 4 ciastka dziennie spożywane w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny. Ziarno owsa odróżnia się od ziarna pozostałych zbóż dużą zawartością błonnika rozpuszczalnego. Ciasteczka owsiane Sante są bogate w błonnik pochodzący z owsa.
Cocoa Haferflocken CookiesCocoa Haferflocken Cookies
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-06

pojemność

cena za kilogram

42,07 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617011121

5900617011121

Preis: 6,31 zł

6.31 PLN 2027-02-06 NewCondition
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w proszku (mleko), kakao 5%, substancje spulchniające: węglany sodu (soda oczyszczona), sól morska, aromaty, ***pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1960 kJ / 468 kcal
Tłuszcz 21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,4 g
Węglowodany 56 g
w tym cukry 23 g
Błonnik 7,6 g
Białko 10 g
Sól 1,8 g
Witaminy
tiamina 0,28 mg (25%)*
kwas foliowy 43,3 µg (23%)*
Składniki mineralne
fosfor 332 mg (47%)*
żelazo 4,95 mg (35%)*
magnez 113 mg (30%)*
cynk 2,5 mg (25%)*
potas 532 mg (27%)*
*% Referencyjnej Wartości Spożycia dla osób dorosłych.
Opakowanie zawiera ~ 15 ciastek.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Dlaczego warto jeść Ciasteczka owsiane Sante? Ciasteczka owsiane Sante to zdrowa, pożywna i smaczna przekąska. Ich podstawą jest pełne ziarno owsa bez dodatku pszenicy. Ciasteczka owsiane Sante zawierają 55% pełnego ziarna owsa oraz są źródłem tiaminy, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, cynku, potasu i fosforu. Fosfor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.** **Już 4 ciastka dziennie spożywane w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny. Ziarno owsa odróżnia się od ziarna pozostałych zbóż dużą zawartością błonnika rozpuszczalnego. Ciasteczka owsiane Sante są bogate w błonnik pochodzący z owsa.
Eigenschaften:bez dodatku pszenicy, naturalne źródło witamin i składników mineralnych, 55% pełnego ziarna owsa, wysoka zawartość błonnika
Marke:Sante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ciasteczka owsiane kakaowe, bez dodatku pszenicy.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa Polska
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Apetitki Vorspeisen Kekse Apetitki Vorspeisen Kekse
    Verfallsdatum 2027-05-06
    San San Dutch halbsüße Kekse San San Dutch halbsüße Kekse
    Verfallsdatum
    2027-07-08
    Holle Holle Herbatniki orkiszowe Holle Holle Herbatniki orkiszowe
    demeter nach dem 14. Monat 150 g
    99,93zł/kg

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-10-21
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
    Zucker 168 g
    33,21zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
    FIT&FREE Vanille 120 g
    40,42zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-18
    Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
    Verfallsdatum 2027-07-17
    Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
    Getreide mit Banane Schokolade 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-07-07
    Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
    350g 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-09
    Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
    150 g
    22,07zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-07
    Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-06-29
    Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
    raffiniertes 500 g
    12,62zł/kg

    Preis: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
    raffiniertes kleines 500 g
    12,72zł/kg

    Preis: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5