Corny Big Müsliriegel mit Preiselbeeren

Corny Baton Corny – zbożowa przekąska z suszoną żurawiną. Połączenie płatków pszennych, jęczmiennych i owsianych z kremową konsystencją i przepysznych owoców suszonej żurawiny. Dzięki temu, że jest to baton zbożowy powstający z pełnych ziaren, wyróżnia się wyrazistą teksturą, w której dokładnie wyczujesz każdy jego składnik. Corny nie jest pieczony, dlatego jego cenne składniki zachowują swoje właściwości odżywcze. Granola, kawałki owoców i poręczny kształt pozwala podołać wyzwaniom codzienności, w domu, poza nim jak i w drodze. Gdy dopadnie cię głód, Corny BIG naładuje Twoje akumulatory. • choć ma miękką konsystencję, dzięki płatkom chrupie podczas jedzenia, • to doskonały zamiennik drugiego śniadania, dodatek do lunchboxa, jako zastrzyk energii między posiłkami, • dostarczana energia uwalnia się dłużej do organizmu dzięki wartościowym zbożom, • odżywia i regeneruje, gdyż jest lekkostrawną i pełnowartościową przekąską z witaminami, minerałami i błonnikiem. Dzięki temu, że ma poręczną, niewielką formę z łatwością możesz zabrać ze sobą w podróż, do pracy, szkoły czy na spacer. Życie to najbardziej wymagający sport, znajdż energię do działania z Corny!
Corny Big Müsliriegel mit PreiselbeerenCorny Big Müsliriegel mit Preiselbeeren
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-18

pojemność

cena za kilogram

54,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4011800568016

4011800568016

Preis: 2,71 zł

2.71 PLN 2027-01-18 NewCondition
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, syrop cukru inwertowanego), płatki kukurydziane (kukurydza, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), tłuszcz roślinny (kokosowy), suszona żurawina 5 %, miód, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, sól, olej słonecznikowy, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1649 kJ / 391 kcal
Tłuszcz7,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,6 g
Węglowodany71,8 g
w tym cukry33,1 g
Błonnik4,9 g
Białko5,5 g
Sól0,44 g

Jęczmień : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Baton Corny – zbożowa przekąska z suszoną żurawiną. Połączenie płatków pszennych, jęczmiennych i owsianych z kremową konsystencją i przepysznych owoców suszonej żurawiny. Dzięki temu, że jest to baton zbożowy powstający z pełnych ziaren, wyróżnia się wyrazistą teksturą, w której dokładnie wyczujesz każdy jego składnik. Corny nie jest pieczony, dlatego jego cenne składniki zachowują swoje właściwości odżywcze. Granola, kawałki owoców i poręczny kształt pozwala podołać wyzwaniom codzienności, w domu, poza nim jak i w drodze. Gdy dopadnie cię głód, Corny BIG naładuje Twoje akumulatory. • choć ma miękką konsystencję, dzięki płatkom chrupie podczas jedzenia, • to doskonały zamiennik drugiego śniadania, dodatek do lunchboxa, jako zastrzyk energii między posiłkami, • dostarczana energia uwalnia się dłużej do organizmu dzięki wartościowym zbożom, • odżywia i regeneruje, gdyż jest lekkostrawną i pełnowartościową przekąską z witaminami, minerałami i błonnikiem. Dzięki temu, że ma poręczną, niewielką formę z łatwością możesz zabrać ze sobą w podróż, do pracy, szkoły czy na spacer. Życie to najbardziej wymagający sport, znajdż energię do działania z Corny!
Marke:Corny
Über die Marke:Corny to niemiecka marka, która podbiła Europę i nadal jest numerem 1 wielu krajach. Corny BIG to granola z najlepszych składników: ziaren zbóż, orzechów i suszonych owoców, dostarczająca organizmowi naturalny błonnik. Dzięki temu Corny dostarcza energii na bardzo dłuuuugo. Wszystko, co najlepsze z natury i zbóż. Życie to najbardziej wymagający sport, znajdż energię do działania z Corny!
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Verpackungsart:Not specified
Adresse des Herstellers:Schwartauer Werke, D-23608 Bad Schwartau, Germany
Rücksendeadresse:Schwartauer Werke, D-23608 Bad Schwartau, Germany
Snickers Snickers-Riegel mit Snickers Snickers-Riegel mit
Schokolade Füllung und Erdnüssen in Karamell und 50 g
70,60zł/kg

Preis: 3,53 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-06-13
Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy
w 50 g
39,80zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-05-28
Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy
w 50 g
39,80zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum
2027-07-15
Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
128
Verfallsdatum 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5