Cykoria
55
Przepyszne!
46
Polecamy - bez dodatku cukrów* - niska zawartość tłuszczu - wysoka zawartość błonnika pokarmowego - bez dodatku soli *zawiera naturalnie występujące cukry Dzięki specjalnemu procesowi obróbki chipsy gruszkowe są wyjątkowo chrupkie i kruche. Można je spożywać bezpośrednio lub mieszając z jogurtem, muesli.
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

194,67 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288179823

5900288179823

Preis: 5,84 zł

5.84 PLN 2027-04-30 NewCondition
gruszka suszona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna1432 kJ/ 340 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany70 g
w tym cukry54 g
Błonnik22 g
Białko2,2 g
Sól0,02 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Polecamy - bez dodatku cukrów* - niska zawartość tłuszczu - wysoka zawartość błonnika pokarmowego - bez dodatku soli *zawiera naturalnie występujące cukry Dzięki specjalnemu procesowi obróbki chipsy gruszkowe są wyjątkowo chrupkie i kruche. Można je spożywać bezpośrednio lub mieszając z jogurtem, muesli.
Eigenschaften:produkowane bez dodatku tłuszczu, lekkie z natury
Marke:Cykoria
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Ważne! Spożycie bezpośrednio po otwarciu opakowania gwarantuje najlepszą chrupkość i kruchość produktu.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • 2021-06-04 14:34:49Przepyszne!



Cykoria Chicorée Jabcusie Cykoria Chicorée Jabcusie
getrockneten Apfelchips 30 g
186,67zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-09-30
Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-05-14
Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
Kartoffeln aus dem Garten 130 g
60,00zł/kg

Preis: 7,80 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
60,38zł/kg

Preis: 7,85 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-02-23
Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack
Snacks zum Braten 400 g
14,15zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-29
Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
150 g BIO - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gesüßte Bananenchips 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-31
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5