Dobry wybór
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

41,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241723616

5902241723616

Preis: 5,79 zł

5.79 PLN 2027-02-19 NewCondition
Ziemniaki (61 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (32 %), cukier, cebula w proszku (1 %), sól, czosnek w proszku, aromat, barwniki: ekstrakt z papryki, kurkumina, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g Wartość energetyczna 2217 kJ / 532 kcal Tłuszcz 33 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,5 g Węglowodany 51 g w tym cukry 2,8 g Błonnik 4,4 g Białko 5,5 g Sól 0,93 g Produkt zawiera: Produkt może zawierać: Mleko
Dobry wybór DJ Chips Chipsy Dobry wybór DJ Chips Chipsy
solone 140 g
40,29zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum
2027-01-28
Dobry wybór DJ Chips Chipsy Dobry wybór DJ Chips Chipsy
Verfallsdatum
2027-02-11
Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-05-14
Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
Kartoffeln aus dem Garten 130 g
60,00zł/kg

Preis: 7,80 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
60,38zł/kg

Preis: 7,85 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-02-23
Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack
Snacks zum Braten 400 g
14,15zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-29
Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
150 g BIO - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-31
Dobry wybór Gute Auswahl an Dobry wybór Gute Auswahl an
gesalzenen Erdnüssen 100 g
26,40zł/kg

Preis: 2,64 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum
2027-07-31
Dobry wybór DJ Snack Orzeszki Dobry wybór DJ Snack Orzeszki
ziemne smażone 100 g
28,40zł/kg

Preis: 2,84 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum
2027-07-31
Dobry wybór Dobry wybór Wkład Dobry wybór Dobry wybór Wkład
olejowy do zniczy 1 szt.

Preis: 5,85 zł

PLN
1
24
Dobry wybór Dobry wybór Wkład Dobry wybór Dobry wybór Wkład
parafinowy 1 szt.

Preis: 3,60 zł

PLN
1
24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5