Dawtona-Essiggurken mit Habaneropfeffer

Dawtona
Dawtona-Essiggurken mit HabaneropfefferDawtona-Essiggurken mit Habaneropfeffer
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-01

pojemność

cena za kilogram

15,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713016911

5901713016911

Preis: 7,99 zł

kaufen 6 szt. für 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2028-08-01 NewCondition
ogórki (51 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, papryka habanero (1,4 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna160 kJ / 38 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,9 g
w tym cukry6,7 g
Białko1,1 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

ciesz się smakiem polskich warzyw
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Korniszony z papryką habanero. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
640 g
16,41zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
640 g
16,42zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-31
Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
eingelegte Gurken 760 g
23,53zł/kg

Preis: 17,88 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-09-19
Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
einges 900 g
11,10zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2027-10-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
kaschubischen 640 g
17,17zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
Knoblauch 640 g
15,94zł/kg

Preis: 10,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-07-30
Runoland Runoland BIO Gurken in Runoland Runoland BIO Gurken in
Dosen 670 g
20,13zł/kg

Preis: 13,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Konservierungsstoffe Charsznickie eingelegte Gurken ohne 1.4 kg
9,56zł/kg

Preis: 13,39 zł

PLN
1
85
Verfallsdatum 2026-11-30
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
400 g
13,00zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-10-08
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
500 g
11,04zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5